המכון לחקר תקשורת המזרח התיכון
THE MIDDLE EAST MEDIA RESEARCH INSTITUTE
יומון כוויתי מפרסם מסמך אנטישמי מזויף
20/1/2005


יומון כוויתי מפרסם מסמך אנטישמי מזויף:

אמריקה הפכה לבת ערובה של היהודים כפי שנחזה במסמך פרנקלין

היומון הכוויתי אל-סיאסה פרסם מאמר פרי עטו של מחמד יוסף אל-מליפי תחת הכותרת "רוחות שטניות ומסמכים אמריקאיים".[1] במאמרו ציטט אל-מליפי זיוף אנטישמי נאצי מ- 1935 הידוע בכינויו "מסמך פרנקלין" ובו, כביכול, התבטא המדינאי האמריקאי בנג'מין פרנקלין נגד העם היהודי. להלן תרגום המאמר:

 

"מאמרי היום איננו כשאר המאמרים... היום אציג בפני הקוראים את מה שנסתר מהם, אולם לא נסתר, לדעתי, מהאליטה של הפוליטיקאים והאינטלקטואלים. את המסמך שאציג היום כתב נשיא אמריקאי [כך במקור] לשעבר. מסמך זה חוסך את כתיבתם של אלף מאמרים אודות הסכנה שבנפילתה של אמריקה לידי ישראל והשתעבדותה לתל אביב, ומה שנפילה זו עתידה לגרום לעם האמריקאי.

 

מסמך זה בן יותר מ-212 שנה והוא מזהיר מפני סכנת היהודים לאמריקה. העותק המקורי של המסמך האסטרטגי הזה מצוי במכון פרנקלין בפילדלפיה מזה 214 שנה. את המסמך כתב הנשיא האמריקאי בנג'מין פרנקלין כאשר כיהן כנשיא ארה"ב לפני כשתי מאות. כשאציג לקוראים את המסמך החמור הזה, שתורגם לראשונה על- ידי עארף אל-ביתם, אוכיח כי טיפשים החלו לשלוט באמריקה לאחר ששלטו בה פיקחים כדוגמת הנשיא המנוח הזה [בנג'מין פרנקלין].

 

בטקסט של המסמך נאמר: 'קיימת סכנה גדולה לארה"ב וסכנה זו היא היהודים. רבותי, בכל מקום שהיהודים נמצאים ומשתקעים בו, הם [מורידים] את רמת המוסר, פוגעים בהגינות המוסרית ונוהגים בעושק. הם תמיד שואפים לחנוק את האומה מבחינה כספית ולהשיג לעצמם עושר, כפי שאירע בפורטוגל ובספרד מזה למעלה מ- 1700 שנה... אולם אם העולם התרבותי היה חוזר היום ונותן להם את פלסטין שטוענים כי הם בעלי זכות עליה, הרי שהם היו מוצאים סיבות רבות כדי לא לחזור לשם, ומדוע? משום שהיהודים מוצצי דם, סחטנים ואנשים שזה טבעם ושאינם מסוגלים לחיות אחד עם השני. יתרה מכך, הם חייבים לחיות עם האחר כלומר עם הנוצרים וזולתם שאינם שייכים לגזע שלהם כדי ש[יוכלו] לשסע אותם.

 

רבותי, אם היהודים לא יגורשו מארה"ב על פי חוק כי אז תוך פחות ממאה שנה, הם יזרמו בהמוניהם לארצנו, ישלטו בנו, יהרסו אותנו וישנו את מבנה מדינתנו... ואז נאבד את האישיות והזהות שלנו' [זה מה שאמר פרנקלין] וזה מה שקורה עכשיו בעיראק.

 

'רבותי, אם היהודים לא יגורשו תוך מאה שנה, ילדינו יעבדו בשדות כדי להאכיל את היהודים, בשעה שהיהודים וילדיהם יחיו בארמונות, יחתמו על עסקאות, יגלגלו כספים וישתכרו משמחה, בעוד ילדינו יסבלו מעוני.

 

הו האמריקאים, אני מזהיר אתכם: אם לא תגרשו את היהודים לתמיד, ילדיכם וילדי ילדיכם יקללו אתכם בקבריכם. דעו שהיהודים חושבים שאיננו אמריקאים, ושאין לנו זכות [לשלוט] באמריקה, על אף שהם חיו איתנו במשך דורות. זאת משום שהפרא הטורף איננו מסוגל לשנות את אופיו.

הו האמריקאים, עליכם לדעת שכל שהאנרכיה בארה"ב היום היא רק בגלל היהודים ומי שברא אותם'. וזהו סוף המסמך.

 

קהל הקוראים האצילים, מסמך זה חושף את האמת. אילו מושלי אמריקה היו דור המשך טוב לקודמיהם הרי שאמריקה לא הייתה הופכת היום לבת ערובה של מדיניות היהודים, ווושינגטון לא הייתה מסייעת לתל אביב במגמותיה השטניות.

 

אין לי הסבר מדויק יותר [למתרחש כיום] חוץ מתוכנו של המסמך זה המשרטט את מצבה של אמריקה היום עם היהודים בדייקנות רבה, אות באות, ורגע ברגע.  הו הנשיא האמריקאי המנוח [בנג'מין פרנקלין], לו היית רואה מה קרה לעם שלך ואיך התגשמה נבואתך בדבר הקמת מדינת השטנים על חשבון עמך המסכן".               

 

 [1]  אל- סיאסה (כווית), 16.1.2005. המסמך המזויף התפרסם ב-1935 בספר אנטישמי גרמני בנושא "השאלה היהודית" על גלגולו של הזיוף ראה מאמר שכותרתו "'נבואת פרנקלין' – יצירת מיתוס אנטישמי מודרני" באתר האינטרנט של 'הליגה נגד השמצה': www.adl.org . ראו גם דוח ממרי: שבועון ממשלתי מצרי מפיץ זיוף תעמולתי נאצי