המכון לחקר תקשורת המזרח התיכון
THE MIDDLE EAST MEDIA RESEARCH INSTITUTE
מאמר בעיתון ממסדי מצרי: הנאצים לא טבחו ביהודים
17/12/2005

 

בעל טור בעיתון ממסדי מצרי: הנאצים לא עשו מעשי טבח נגד היהודים

 

במאמר תחת הכותרת "שקרי ישראל" טוען השאם עבד אל-ראופ, בעל טור בעיתון הערב המצרי הממסדי "אל-מסאא", כי במלחמת העולם השנייה לא היו כלל מעשי טבח נגד יהודים ותאי הגזים היו חדרים לחיטוי בגדים.[1]  היטלר לא היה נגד היהודים ואף איפשר להם להגר לפלסטין במהלך שנות שלטונו הראשונות.

 

להלן תרגום המאמר:

 

"אכן עולם מקפח ועושק. ישראל מפיצה בו שקרים כאוות נפשה והעולם המתקרא תרבותי מברך אותה [על-כך] ורואה שקרים אלו כעובדות מוחלטות שלא ניתן לחלוק עליהן. ישראל מדברת על פלסטין כאדמה ללא עם, אשר עם ללא אדמה התיישב בה והקים בה את מדינתו. לעיתים היא מדברת על פלסטין כאדמתו של העם היהודי, ששב אליה לאחר שנים ארוכות של גלות ופזורה. אפילו מלחמת 1948 שהביאה להכרזה על  הקמת [מדינת] ישראל הפכה  על פי ההיגיון של הזיוף והטרור ל'מלחמת העצמאות' של העם היהודי. לעיתים ישראל מזכירה לערביי 1948 [ערביי ישראל] כי היא עשתה עימם חסד כאשר הסכימה לאפשר להם להמשיך [לגור] בתוך גבולותיה - אשר טרם נתייצבו - וטוענת שארץ ישראל ההיסטורית שייכת רק לעם היהודי!!!

 

הניחו לנו עם השקרים וסילוף העובדות שספרי הלימוד [בישראל] מלאים בהם. השקר החמור ביותר הוא השואה היהודית, אשר היהודים מנצלים אותה כדי לסחוט סולידאריות עולמית. וכאשר בא הנשיא האיראני מחמוד אחמדי-נז'אד ומפריך שקר זה - יוצא העולם מכליו ונשיא איראן נשטף בהאשמות טרוף, קנאות ושקר, למרות שלא עשה יותר מאשר לציין את האמת שאליה הגיעו [גם], מספר חוקרים הגונים. משמעותה של אמת זו הוא שמעשי טבח אלה, אשר ישראל טוענת שקרו ליהודים מידי הנאצים - לא קרו. תאי ההוצאה להורג המפורסמים [הכוונה לתאי הגזים], לא היו יותר מאשר חדרים לחיטוי בגדים. על פי מה שידוע לנו [אחרון החוקרים ההגונים הללו] הוא ההיסטוריון הבריטי האמיץ דיוויד אירווינג ששילם מחיר יקר בשל אומץ ליבו. יש היסטוריונים אחרים שהוכיחו שחלק ממעשי הטבח, שנאמר שקרו ליהודים במלחמת העולם השנייה, נעשו בתאום עם ההנהגה היהודית במטרה לדחוף את [היהודים] להגר לפלסטין.

 

כמו כן, הוכח שהיטלר לא היה נגד היהודים כפי שהפיצו ההיסטוריונים הציונים, אלא להיפך - הוא התיר במהלך שנות שלטונו הראשונות למאה עשרים אלף יהודים להגר לפלסטין הכבושה, כדי לרצות את היהודים.

 

המתקפה כלפי הנשיא האיראני התגברה רק בגלל שהוא העלה שאלה הגיונית ונכונה למדינות המערב אשר שתלו את ישראל בלב העולם האסלאמי ושמרו ועדיין שומרות עליה. אם אחזו אתכם רחמים כלפי היהודים המסכנים, מדוע אינכם מקימים את מדינתם על אדמותיכם?!"                              [1] אל-מסאא, מצרים, 12.12.2005