המכון לחקר תקשורת המזרח התיכון
THE MIDDLE EAST MEDIA RESEARCH INSTITUTE
מנחה טלוויזיה איראני: "לא לרחם על נשים וזקנות ישראליות שנפצעו או נהרגו בפלישת חמאס
16/10/2023


מנחה טלוויזיה איראני: "לא לרחם על נשים וזקנות ישראליות שנפצעו או נהרגו בפלישת חמאס לישראל, לעזאזל איתן"


הקדמה:

בעל תכנית בוקר בטלוויזיה האיראנית, מוחמד רזא באקרי, קרא במשדר הבוקר ב-8.10.23, שלא לרחם על נשים וזקנות ישראליות שנפצעו או נהרגו בפלישת חמאס לישראל, "לעזאזל איתן." ישראל, לדבריו, היא התוקפן ופעולות הטבח של החמאס בישראלים מוצדקות.

 

שופר המשטר האיראני, כיהאן, הצדיק במאמר המערכת שלו מה-10.10.23 את האכזריות של ארגון ההתנגדות הפלסטיני, החמאס, שלוח איראן, כלפי אזרחים ישראלים בטענה שאין בישראל אזרחים כי כל ישראל היא בסיס צבאי וכל המתגורר בה הוא חייל. כיהאן כתב: "אפילו ילדיהם מאומנים מגיל צעיר מאוד במחנות אימונים להטיל אימה על העם הפלסטיני".

 

דוח זה יסקור קריאות באיראן שלא לרחם על נשים וילדים ישראליים שנטבחו או נלקחו בשבי חמאס:


בעל תכנית אירוח איראני במשדר הבוקר ב-8.10.23: לא לרחם על נשים וזקנות ישראליות שנפצעו או נהרגו בפלישת חמאס לישראל, "לעזאזל איתן", ישראל היא התוקפן

מוחמד רזא באקרי, בעל תכנית בערוץ 3 בטלוויזיה האיראנית אמר במשדר הבוקר ב-8.10.23 שלא צריכים לגלות שום רחמים לנשים או ל"זקנות" ישראליות שנפצעו או נהרגו בפלישת חמאס לדרום ישראל. הוא אמר: "הם נפצעו, נהרגו? לעזאזל איתן." הוא אמר כי ישראל היא התוקפן והשווה ישראלים שנפצעו בפלישה לאחד שהשתלט על בית זולתו ומתלונן שהוא קרע את ציפורנו כאשר אותו אדם מנסה לקחת את ביתו בחזרה.

ראו סרטון ממרי:  שופר המשטר, כיהאן: "כל הציונים החיים בפלסטין הכבושה הם גזלנים וחמושים. אפילו ילדיהם מאומנים מגיל צעיר מאוד במחנות אימונים להטיל אימה על העם הפלסטיני"

שופר המשטר, כיהאן, כתב במאמר המערכת שלו מה-10.10.23 כי "קבוצות ההתנגדות [שלוחות איראן] הכריזו: 'רצוננו מהאויב וממתיישביו היה שיעזוב את אדמתנו הכבושה בדרכי שלום. זה לא קרה, לכן מלחמה היא הדרך היחידה'. כל הציונים החיים בפלסטין הכבושה הם גזלנים וחמושים. אפילו ילדיהם מאומנים מגיל צעיר מאוד במחנות אימונים להטיל אימה על העם הפלסטיני והם כלי להקמת ממשלה מזויפת וכלי לכיבוש האדמה הפלסטינית וישראל היא בסיס [אחד] גדול. לכן מי שגר בבסיס [קרי ישראל] אינו אזרח. הוא חייל ובישראל אין דבר כזה שנקרא 'אזרחים'!"[1][1] כיהאן (איראן), 10.10.2023