המכון לחקר תקשורת המזרח התיכון
THE MIDDLE EAST MEDIA RESEARCH INSTITUTE
כותבת ביומון סעודי ממסדי: ליהודים מזימה נצחית להרוס את חיי האנושות
28/5/2017


כותבת ביומון סעודי ממסדי: ליהודים מזימה נצחית להרוס את חיי האנושות

 

האלה אל-קחטאני, כותבת ביומון הסעודי הממסדי אל-וטן, פרסמה ב-4 בפברואר 2017 מאמר בו טענה כי היהודים זוממים לרושש את העולם ולהחליש את החברות בו כדי להקל את השתלטותם עליו ולהגשים בכל מחיר את חלום הקמת ממלכתו היהודית בירושלים.

 

כדוגמא לכך הציגה הכותבת את חמש המשפחות העשירות בעולם וטענה כי שלוש מהן יהודיות, החברות בתנועת הבונים החופשים שהחלו את פעילותן כבר במאה ה-18. לדבריה, משפחות אלה, ובראשן משפחת רוטשילד,  פועלות למען האינטרסים האישיים שלהן ואינן בוחלות בדבר ולו במחיר של מלחמות עולמיות ונפילתן של מדינות רבות. יצוין כי מתוך הרשימה שהציגה, למעשה רק משפחת רוטשילד היא יהודית וכל היתר -  נוצריות.

 

הכותבת הסעודית האלה אל-קחטאני[1]

 

 

להלן תרגום קטעים ממאמרה:[2]

 

"השכל היהודי 'הקנאי' חי לאורך ההיסטוריה בבידוד, במנותק מהחברה בה נמצא, כשהוא עסוק בתכנון פרטי המזימה הנצחית הגדולה שמטרתה להרוס בדרכים שונות את החיים האנושיים בתוך החברות שסביבו, להחליש את החברות, להשפילן ולפוררן עוד ועוד ובכך לחזק את עצמו כדי לאפשר את שליטתו בעולם, בניסיון להגשים בכל מחיר את חלום הקמת ממלכתו היהודית בירושלים.

 

מי שעוקב אחר ההיסטוריה היהודית שם לב שהם [היהודים] פועלים בלכידות גבוהה ביחד עם ההנהגה הציונית העוזרת להם להגשים את החלום היהודי לשלוט קודם כל על הכסף. הם מאמינים בכל מאודם כי מקור הכוח היחיד הוא השתלטות על הכסף, וכי כאשר העולם יתרושש אזי משימת ההשתלטות על העולם  תהיה קלה עבורם. תכנית ההשתלטות הזו, שהחלה מאז ומעולם, הייתה צריכה להתחיל בהכרח בארה"ב ובמעצמות. חרף היותה קשה, משימה זו הוגשמה ברובה אם לא במלואה וכיום, שולטות בכספי העולם חמש משפחות הנחשבות לעשירות ביותר, כאשר שלוש מהן יהודיות, החברות בתנועת הבונים החופשיים והן מרחיבות את פעילותן מאז המאה ה-18.

 

בראש הרשימה [של 5 משפחות אלה] ניצבים מנהיגי הבונים החופשיים - משפחת רוטשילד, שהחלה לצבור את עושרה כאשר מאיר אנשל רוטשילד הצליח להקים אימפריה בנקאית עולמית גדולה מאוד.  אימפריה זו צמחה כאשר האב הציב את חמשת בניו במרכזי הכספים הראשיים של אירופה: בפרנקפורט שבגרמניה, בלונדון שבבריטניה, בנאפולי שבאיטליה, בווינה שבאוסטריה ובפריס שבצרפת. מעמדה של המשפחה התחזק באמצעות מימון משפחות המלוכה והממשלות [במדינות אלה], עד שהיא הצליחה להשתלט על מקבלי ההחלטות באירופה.

 

 

כיום [משפחת] רוטשילד שולטת על אוצרות הבנק העולמי שעוברים בירושה מאב לבן. היא שולטת על מחירי הזהב בעולם ועושה בהם מניפולציה, מעלה ומורידה אותם בכל רגע בהתאם לאינטרסים שלה. היא שולטת גם על הבנקים המרכזים בכל העולם, אשר רובם נמצאים בבעלותה באופן לא ברור. שכן, אין בנק בעולם שהיא לא הבעלים שלו או של חלק ממנו עד כי [בניה] קיבלו את הכינוי 'אדוני הכסף'. הונם עומד על טריליונים והוא שווה לשליש מתקציבי [מדינות] העולם ויתכן שאף יותר מכך. היות וכך, המשפחה עושה מאמצים רבים להסתיר [עובדות] אלה. כמו כן, [בני] משפחת  רוטשילד היו הראשונים שקבעו מנגנון הקושר בין מחיר חבית נפט לדולר והצליחו. עושרם טמון במלחמות, שהן המקור הראשי להכנסותיהם, והדבר המאיים ביותר על יציבותם ועושרם הוא הקפאת [שערי] המטבע, המאפשרת עריכת יוזמות שלום באזור. די בכך שנדע כי משפחה זו היא הבעלים של חלק גדול מהרזרבות [הכספיות] של ארה"ב ושג'ורג' בוש [נשיא ארה"ב לשעבר], היה הנשיא הקרוב ביותר אליהם, כדי שנבין את מלוא התמונה. מדינות רבות נפלו בשל השפעתה של משפחה זו, אולם 8 מדינות לא נכנעו לה והן: אפגניסטן, עיראק, סודאן, לוב, קובה, קוריאה הצפונית, איראן וסוריה. אם אנו רוצים לדעת מי גזל את 'הזהב של עיראק' אזי אני סבורה כי התשובה כעת ברורה.

 

סיפור העושר של משפחת רוקפלר התחיל לאחר שג'ון רוקפלר הקים את חברת סטנדרט אויל וכך הפך לאיש העשיר ביותר בהיסטוריה, עם הון שנאמד ב-400 מליארד דולר. בעקבות זאת השפעתו גברה והוא הצליח בזמנו להקים באמריקה ממשלת צללים.

 

העושר של המשפחה השלישית – מורגן – החל כאשר ג'ון מורגן ומשפחת רוטשילד הלוו למשרד האוצר האמריקאי יותר מ-2.5 מיליון אונקיות זהב במהלך המשבר הבנקאי שפקד את ארה"ב [בשנת 1929]. שליטתה על מלאי הזהב אפשרה לה [למשפחה] להקים את החברות האמריקאיות הגדולות ביותר כמו ג'נרל אלקטריק וחברת הפלדה האמריקאית. מאוחר יותר האשים הממשל האמריקאי את משפחת מורגן כי היא אילצה את ארה"ב להיכנס למלחמת העולם הראשונה כדי להגן על המלווים שמשפחת מורגן נתנה לרוסיה וצרפת.

 

באשר למשפחה הרביעית – דופונט – עושרה החל לאחר שאלוטר איריני דופונט הקים  במדינת דלאוור D מפעל לאבק שריפה שסיפק לעולם 40% מהפצצות וחומרי הנפץ במהלך מלחמת העולם הראשונה, ובמלחמת העולם השנייה הפיקה פלוטוניום עבור פצצות הגרעין האמריקאיות.

 

משפחת בוש נחשבת למשפחה החמישית בעושרה וזאת לאחר שהסבא שלהם פרסקוט שלדון בוש ביצע הפיכה כושלת נגד הנשיא פרנקלין רוזוולט, במימון של משפחות דופונט, רוקפלר ומורגן. הלכידות בין המשפחות היהודיות אפשרה לו לטפס [לתפקיד] מנכ"ל Union Banking Corporation ועזרה לו להוביל את בנו ונכדו לנשיאות אמריקה, כדי שיוכלו להשלים את תכניתה של המשפחה. לאחר המלחמה [האמריקאית] על עיראק הפיקו החברות הפרטיות של משפחת בוש כמו הליברטון, קיי.בי. אר.   ואחרות תועלת מאוצרות הטבע של ארץ זו.

 

מי שעוקב היום אחר מדיניות שוק הכספים יודע היטב כי האימפריה המוניטרית של רוטשילד היא אחת הזרועות החשובות ביותר השולטת בסתר על קבלת ההחלטות המדיניות, כי בעורמתה היא הובילה מספר מדינות לתהום, הצליחה להשלים את שליטתה על מדינות אחרות, להפעיל לחץ על עורקיהן הראשיים, תוך איום למצוץ את דמן עד מוות, וכי למען האינטרס שלה היא לא תהסס לעשות כל דבר ולו גם היא תאלץ לעקור את תקרת העולם."

 

 [1] www.khabir.net, 5.2.2017

[2] אל-וטן (סעודיה), 4.2.2017