המכון לחקר תקשורת המזרח התיכון
THE MIDDLE EAST MEDIA RESEARCH INSTITUTE
ביטאון חד"ש: הילרי קלינטון זונה פוליטית ציונית
26/8/2001


ביטאון חד"ש: הילרי קלינטון זונה פוליטית ציונית

 

ביטאון חד"ש, אל-אתחאד, פרסם מאמר תחת הכותרת "יותר גרוע מהזנות של בעלך, יא סנטורית הילרי ציון". המאמר חתום בשם העט, שאהד עבד אל-חק ["עד עבד האמת"], והוא מתייחס למסיבת העתונאים שקיימה הסנטורית קלינטון בניו יורק עם הורי האזרחית האמריקאית שנהרגה בפיגוע במסעדת "סבארו":

 

"לא נתפלא ולא נופתע אם הסנטורית ואשתו של הנשיא האמריקאי לשעבר, הילרי קלינטון, תשנה את שם משפחתה לציון, או למוישל'ה, או לשרוני. לצד הזנות והשחיתות המינית, מתפשטת בחוגי השלטון ובמוקדי הכוח בארה"ב זנות פוליטית כרונית. מאז נבחרה הילרי קלינטון כחברה בקונגרס האמריקאי מטעם מדינת ניו יורק, היא נוהגת בזנות פוליטית בצורה גרועה עוד יותר מן הזנות המינית של בעלה.

 

כדי לרצות את הלובי הציוני ולזכות בתמיכתו ובקולות הקהילה היהודית הגדולה בניו יורק  בבחירות הבאות, הילרי מאמצת את עמדותיהם של הכוחות הציוניים הימניים ביותר, העוינים ביותר את העם הפלסטיני וזכויותיו הלגיטימיות, והתומכים במדיניות ממשלת האסונות של שרון, המגואלת בדם מעשי הטבח והפשעים שהיא מבצעת נגד הילדים והעם של פלסטין בגדה, ברצועה, ובירושלים המזרחית הכבושה.

 

ביום שני שעבר, היא קיימה הצגה שמטרתה לנקות את הפושע והתליין ולהאשים את הקורבן שותת הדם. יחד עם קבוצה של ציונים, ובהשתתפות שניים מקורבנות פעולת ההתאבדות בירושלים, היא הפגינה מול בניין האו"ם בניו יורק. אשת קלינטון הייתה הדוברת המרכזית.

 

אילו דברי בלע יצאו מפיה של הילרי ציון? היא חזרה באופן חצוף ובוטה על דבריו של שרון ושל אמצעי התעמולה שלו המפיצים את השקרים הישראליים. היא תבעה מן הנשיא יאסר ערפאת "להפסיק את פעולות הטרור המתועבות שהוא מנהיג נגד האמהות והילדים החפים מפשע"!! היא קראה לחברי הקונגרס האמריקאי ללחוץ על ערפאת "כדי שיפסיק את ההסתה, את האלימות, ואת הטרור" וסיימה את הקשקשת המסיתה והמורעלת שלה בקביעה "עד כמה חשוב לעמוד לצד ידידתנו הדמוקרטית במזרח התיכון"!!

 

אנו איננו מופתעים מעמדתה של הזונה הפוליטית הזו - עמדה ההופכת את היוצרות כדי לזכות באהבת ותמיכת הלובי הציוני בארה"ב. מאות שהידים ועשרות אלפי פצועים, ילדים, נשים, צעירים, זקנים, אנשי העם הפלסטיני, הם קורבנות טרור-המדינה המאורגן, מעשי הטבח, והסלמת הפשעים רוויי הדם בהם נוקטים ממשלת שרון-פרס- בן אליעזר-מופז וכנופיות המתנחלים. הדם הטהור הזה לא הניע את הרגשות "ההומניים" של הסנטורית הילרי. עמידתה זו, לצדו של הזאב התוקפן ונגד הקורבן אינה שונה מעמדת הממשל האמריקאי ונשיאו, ג'ורג' דבליו בוש. דברי הבלע של אשת קלינטון מדגישים את מה שאנו אומרים תמיד והוא שהממשל האמריקאי הוא שותפה של בת הברית האסטרטגית הישראלית, בהסלמת תוקפנות הדמים הישראלית נגד העם הערבי הפלסטיני ובקונספירציה הנמשכת נגד השגת הזכויות הלאומיות הפלסטיניות הלגיטימיות. עמדתך נחשפה, יא מיסז קלינטון".[1]

 


 


[1] אל-אתחאד (ישראל), 22.8.2001.