המכון לחקר תקשורת המזרח התיכון
THE MIDDLE EAST MEDIA RESEARCH INSTITUTE
קד'אפי: ה-CIA והמוסד הזריקו איידס לילדים לובים
14/5/2001


קד'אפי: ה-CIA והמוסד הזריקו איידס לילדים לובים

 

כתב היומון המצרי אל-אהראם בבירת לוב, טריפולי, חסין פתח אללה, מדווח:

 

"האח הקולונל, מעמר קד'אפי, מנהיג המהפכה הלובית, חשף כי ילדים לובים בעיר בנגאזי סבלו לפני שנתיים מן הפשע המתועב ביותר בהיסטוריה של האנושות, כאשר אחיות זרות הזריקו להם וירוסים של איידס, בעת שחיסנו אותם.

 

קד'אפי אמר בנאום בישיבת הסיום של הפסגה האפריקאית המיוחדת למאבק במחלת האיידס... שלוב תניח את כל המידע בנוגע לפשע שפל זה על שולחנו של ארגון הבריאות העולמי ועל שולחנם של הארגונים הבינלאומיים הרלוונטיים, כדי שידע העולם את היקפה של המזימה ממנה סובל העם הלובי - מזימה שאינה מרחמת גם על ילדים.

 

קד'אפי הוסיף שיש מי שסבורים שה-CIA או המוסד הישראלי עומדים מאחורי הפשע הזה. הוא הדגיש כי אותם ילדים הועברו לטיפול באירופה ושרשויות הבריאות באירופה מודעות היטב לסוגיה. ילדים נוספים מטופלים במרפאות לוביות.

 

קד'אפי אמר עוד כי מעשה זה, שהוא מיני ושפל, יש בו כדי לחשוף את הפנים המכוערות של מי שהחדירו את וירוס האיידס לאפריקה, במטרה להתיש את כוחה ולבזבז את משאביה, כדי לבולמה ולהשתלט עליה. הוא ציין כי אפריקה הפכה לשוק הצורך תרופות ומוצרים רפואיים לטיפול באיידס והמונופולים הבינלאומיים שואפים להפיץ את האיידס זמן רב ככל שניתן, כדי להכפיל את רווחיהם ממכירת התרופות, המפחיתות מהשפעת המחלה.

 

קד'אפי הבהיר שרשויות הבריאות בעולם הכריזו יותר מפעם אחת שהם הצליחו לבודד את וירוס האיידס ומשמעות הדבר שהם התקדמו התקדמות ניכרת בכל הנוגע לשליטה על וירוס זה. הוא הסביר שהמעבדות הרפואיות יכולות להגיע לטיפול מושלם במחלה זו ואף לחיסון מפניה, אלא שהחברות הקפיטליסטיות הגדולות מונעות את הדבר, כדי לשמר את רווחיהן הגבוהים.

 

קד'אפי הוסיף שוירוס האבעבועות, שארגון הבריאות העולמי הכריז על היעלמותו מן העולם, עודנו שמור במעבדות ה-CIA. הוא שאל מדוע אין ארה"ב מעבירה אותו לארגון הבריאות העולמי והסביר כי מטרתה היא להשתמש בו בלוחמה ביולוגית. קד'אפי אמר עוד שלוב תעלה את הנושא ההומניטארי הזה בפורומים בינלאומיים וכי העמים והממשלות חייבים לאמץ גישה תקיפה בסוגיות מעין זו הקשורות לגורלותיהם של עמים."[1]

 [1] אל-אהראם (מצרים), 29.4.2001