המכון לחקר תקשורת המזרח התיכון
THE MIDDLE EAST MEDIA RESEARCH INSTITUTE
בעל טור סעודי מצדיק את עמדתו של היטלר כלפי היהודים
27/9/2011

 

בעל טור סעודי מצדיק את עמדתו של היטלר כלפי היהודים

 

בעל הטור הסעודי ח'אלד אל-ר'נאמי הצדיק במאמרו "הליבראליזם – הונאה יהודית", שהתפרסם  ביומון הסעודי עוכאט', את ביקורתו של היטלר על היהודים, כפי שהופיעה בספרו "מיין קמפף", וטען כי היהודים  מנצלים את הליבראליזם הכלכלי במטרה למוטט את מדינות ערב ולשלוט בעולם. יצוין כי המאמר זכה לתגובות אוהדות מצד קוראים רבים שעודדו את ר'נאמי להמשיך ולכתוב על נושא זה.

 

להלן תרגום המאמר:      

 

"מבלי להתייחס לעמדתנו כלפי אדולף היטלר, ספרו 'מיין קמפף' כולל סיפורים רבים ופרשנות פילוסופית שראוי לקרוא. עמדתו של היטלר כלפי היהודים לא הייתה אבסורדית. היא גובשה על ידו במשך עשרות שנים שבהן הוא עקב אחריהם, קינא להם ורב עם מי שהתכחש לאזרחותם הגרמנית. אחר כך נגלו בפניו העובדות כי היהודי הוא אך ורק יהודי. בספרו הוא גער בראש ובראשונה ביהודים על מפלתה של גרמניה במלחמת העולם הראשונה.

 

כאשר הצבא [הגרמני] נלחם בחזית, היהודים ארגנו הפגנות להפלת המונרכיה בבוואריה ובכמה אזורים בגרמניה, ואף קראו להשבית את יצרני התחמושת. דבר זה זעזע את החייל הגרמני, שחרף נפשו בזירת הקרב, בעת שהעובד שאמור לשלוח כדורים לחזית שובת. היטלר, החייל הצעיר, חזר לארצו לאחר המפלה וגילה שהמהפכה כבר פרצה ושהקיסר וילהלם השני, נפל עקב מזימה יהודית ערמומית.

 

בספר [מיין קמפף] יש סיפורים רבים על היהודי העומד באפלה (לדברי היטלר), וכיצד כל קריאותיו לשחרור ולשוויון אינן אלא מזימות שטניות שנועדו להחליש את המדינות, לגרום לאנרכיה, לערער את הביטחון ולשלוט בגורל העמים. היהודי מאמין שהוא עולה על אחרים, והוא אינו אוהב עבודת כפיים, אלא הוא מעדיף להפוך את האנשים לעבדיו באמצעות הלוואות בריבית.

 

הליבראליזם הכלכלי הוא מזימה חדשה ממזימות היהודים, המבטאת את חמדנותו של היהודי ושל המשטר הרכושני, אשר רוקן את כיסי האנשים והותיר את העולם עני ועל סף התמוטטות, בשעה שמרבית הכספים הלכו לכיסים של חבורה קטנה של אנשים, וכבר ידוע לכל שמרבית ההון העולמי נמצא בידי היהודים.

 

יש התוהים כיצד קשור הליבראליזם ליהדות? כולנו רומינו, ואיננו מתביישים לומר 'רומינו על-ידי הקריאות לחירות, שהיא משאת נפשו של כל אדם ליבראלי, ולהזדמנויות להצליח בעולם הפתוח בכל המישורים'. אולם, לאחר שנים ארוכות של התבוננת בשיירה הליבראלית הזו אשר התפשטה בכל מדינות ערב, [אנו תוהים] לגבי כיוון נסיעתה. נראה כי בסוף המסע היא משרתת רק את התכנית הציונית-אמריקאית החותרת לפורר את מדינותינו, לשסע את אחדותנו ולהשתלט על טוב ארצותינו... האם נתעורר? זוהי השאלה".[1]   [1]  עוכאט' (סעודיה), 12.9.2011