המכון לחקר תקשורת המזרח התיכון
THE MIDDLE EAST MEDIA RESEARCH INSTITUTE
בעלת טור ביומון ממסדי מצרי: קניבליזם אמריקאי בעיראק
12/8/2003

 

בעלת טור ביומון ממסדי מצרי:

הכוחות האמריקאים בעיראק מסירים את הבשר מגופות הקורבנות

 

פאטמה עבדאללה מחמוד, בעלת טור מצרית, שהתוודתה על אהדתה לאדולף היטלר[1] ושמאמריה מתפרסמים בצורה מזדמנת ביומון המצרי הממסדי, "אל-אח'באר", פרסמה מאמר חדש תחת הכותרת "יקוללו הקניבאלים!", בו כתבה:

 

"הקניבלים, על פי מילון לארוס הצרפתי, הם יצורים פרימיטיביים, ברבריים, ושופכי דמים מהתקופה הפרה-היסטורית. הם חיו על הרג אויביהם האנושיים, קריעת גופם, הוצאת קרביהם, פירוק איבריהם, ניקור עיניהם, קרקוף ראשיהם, ותליית גולגלותיהם בכניסה למערותיהם!! לאחר מכן, הם היו זוללים את בשרם בעודו נא. רק לאחר שהיו מעכלים אותם לחלוטין, הם היו בטוחים במותם!

 

מילון לארוס מוסיף להסבר ה'מהנה' שלו שזו היתה דרכם של הקניבלים, אותם יצורים ברבריים הדומים לחיות טרף, לנקום באויביהם. הם היו שוחטים אותם, קורעים אותם לגזרים ומתעללים בגוויותיהם, בדיוק כפי שעשו הכוחות האמריקאים לגופות שני בניו של סדאם חוסיין, עודאי וקוסאי, שאת תמונותיהם המכאיבות והמזעזעות הם פרסמו בתקשורת העולמית.

 

אמריקה לא עושה בכל המקומות שהיא הורסת, משמידה, וגוזלת את אוצרותיהם ואת הנפט שלהם, פחות משעשו שבטי הקניבלים הפרימיטיביים בעידן הפרה-היסטורי!!

 

מה פשר הפשעים הנתעבים שמבצעת אמריקה בעיראק, בליבריה, באפגניסטן, בסודאן, ובפלסטין בידי מלאכי החבלה הישראליים? מה פשר הדברים שמבצעים בכל מקום הכוחות האמריקאים – או ליתר דיוק בניהם ונכדיהם של כנופיות הפיראטים ושופכי הדם המנהלים את מדיניות [ארה"ב]?

 

האם הם הפכו לחיות טרף או שוורים ברבריים ושטניים משולחי רסן הקורעים את חלקי הגופות והורסים עמים שלווים?!

 

מה פשר הכמות האדירה הזו של תמונות במהדורות החדשות ובעיתונות העולמית המעוררות בליבנו הלם מזוויע? חלקי הגופות של קורבנות התוקפנות האמריקאית נגד עיראק קרועות וטובלות בברכת דם!! ילדים שידיהם ורגליהם נקטעו באש האמריקאית הבוגדנית!! אזרחים חפים מפשע שראשיהם פוצצו ומוחם התפזר על האדמה!!

 

בכל מדינה הנרמסת ברגלי הכוחות הצבאיים האמריקאים אנו רואים תמונות זוועה של שרידי הקורבנות מקרב האזרחים החפים מפשע: עיניים שנוקרו ואפים שנכרתו, איברים שנקטעו במתכוון והוסר מהם הבשר המכסה אותם. בבקשה מכם, הביטו בתמונותיהם של עודאי וקורסי, שני בניו של סדאם חוסין, שנעשתה בהם התעללות מזוויעה.

 

מה קרה לאותם שליטים אמריקאים – אני מתכוונת לאלו שמוצאם משושלת הפיראטים הראשונים, שהרי זה מוצאם האמיתי ולא ניתן להכחיש זאת בשום פנים ואופן. מה קרה לאותם נכדים ובנים של ראשוני הפושעים, גוזלי צפון אמריקה ורוצחי תושביה המקוריים, האינדיאנים, עד האחרון שבהם?!!

 

מה קרה לאותם 'צאצאים גיבורים'? האם הם שבו לפתע למצבם הראשוני המרקיב והירוד?! האם הם נכנעו לחולשתם לרצח, לכתישה, ולשפיכת דמם של אזרחים וקורבנות חפים מפשע?!

 

מה פשר הכוח השטני הזה הגורם להם להתעלל בגוויות בצורה ברברית ומעוררת סלידה שכזו ומתוך פגיעה בכבוד האדם, בין אם מת הוא או חי, ומתוך סתירה ליסודות המוסריים, האנושיים, ואפילו הצבאיים הפשוטים ביותר?!!

 

הנה רואים אנו את אותם רוצחים פיראטים שהשמידו את האינדיאנים רודפי השלום באדמתם השמדה טוטאלית מוכיחים כי אין הבדל בין ההווה המגעיל ומעורר הסלידה שלהם לבין עברם השחור המגואל [בדם] פשעים ורצח, ושפיכות דמים במרבית מדינות העולם החופשי: עיראק הגיבורה, ליבריה האפריקאית האמיצה והלוחמת שאמריקה רוצה להסיר ממנה את ההגנה הצרפתית, ואפגניסטן שתושביה הפשוטים והעניים השקו את הכוחות האמריקאים הגאוותנים [בכוס] המרורים של התבוסה וההשפלה שבעבר, [אותה כוס ממנה הם] כבר שתו, עד לשוכרה, במלחמתם בסומאליה. בנוסף, אל לנו לשכוח אף פעם את ההצלפה הלוהטת שחטפה אמריקה בוייטנאם; הכבוד הצבאי האמריקאי נגרר כסחבה בביצות הוייטנאמיות!

 

ההמשך יבוא, אינשאללה, מידי העמים הלוחמים את הג'יהאד נגד הפיראטים והפושעים הראשונים, או ליתר דיוק, נגד הקניבלים, קורעי אברי גופות בני המין האנושי!!" [2][1] ראו דוח ממרי אודות אהדתה של הכותבת להיטלר: ttp://memri.org/bin/articles.cgi?Page=archives&Area=sd&ID=SP37502; וכן דוח ממרי בנושא הפרוטוקולים של זקני ציון: http://memri.org/bin/articles.cgi?Page=archives&Area=ia&ID=IA11302

[2]  אל-אח'באר (מצרים), 6.8.2003.