המכון לחקר תקשורת המזרח התיכון
THE MIDDLE EAST MEDIA RESEARCH INSTITUTE
עיתון החמאס לילדים קורא לילדי עיראק לבצע ג'יהאד
4/4/2003

עיתון החמאס לילדים קורא לילדי עיראק לבצע ג'יהאד ולהתפלל להשמדת היהודים

 

ירחון הילדים של תנועת החמאס "אל-פאתח" [הכובש] המתפרסם במהדורת אינטרנט  [http://www.al-fateh.net], כתב בגיליון חודש אפריל מאמר המערכת המופנה לילדי עיראק. במאמר נקראים ילדי עיראק לבצע ג'יהאד [מלחמת מצווה] ולהתפלל להשמדת היהודים. להלן תרגום המאמר:

 

"בשם אללה הרחמן והרחום,

 

ילדי עיראק האהובים,

 

אנו רואים אתכם בלבנו טרם שראינו אתכם מעל גבי מסכי הטלביזיה. אנו רואים את השהידים מביניכם שנקרעו לגזרים על ידי הטילים האמריקניים והאנגלים העושקים, וששרידי גופותיהם הטהורות התפזרו לכל עבר, כשהראשים במקום אחד, הידיים במקום אחר והרגלים [גם הם] במקום אחר. אנו רואים את גופם הרענן אשר נשרף מאש הפולשים התוקפנים ואשר הפך שחור ומפויח לאחר שהכופרים המטירו עליהם את הבערה, החושך, השנאה והחמדנות שלהם. אומללות נפשותיהם [של הכופרים] הטובעות ברפש היהודים והשואבות השראה מן העושק, הכפירה והברבריות של היהודים, גורמת להם לשרוף את ילדי עיראק  בברבריות אשר מעוררת אפילו את קנאתם של הזאבים, הצבועים וכל חיות הטרף שביערות ובמדבריות.

 

ל"אל-פאתח" ואחיו בכל רחבי העולם לא נותרו יותר דמעות, שכן הן ניגרות בעודן חמות בשל ההרג, הגירוש, ההרעבה והשריפה הנגרמים לכם על ידי הפולשים האמריקנים והאנגלים ובשל מה שנעשה לאחיהם בפלסטין הכבושה על ידי היהודים ומשתפי הפעולה המתייהדים שמכרו את דתם, כבודם ומצפונם – אם היה להם שמץ של דת, כבוד או מצפון- ומכרו את נשמותיהם ליהודים ולאמריקאים והפכו להיות [נחותים] כמו הנעליים שלהם וכמו בהמות הרכיבה שלהם עליהן יוכלו לרכב מתי שהם רוצים במחיר הזול ביותר.

 

"אל-פאתח" עצוב בימים אלה בשל המתרחש לנערינו האהובים בפלסטין ועיראק, אבל הוא שמח על הניצחון הקרב בעזרת אללה כנגד היהודים והציונים מקרב האמריקאים, הספרדים והאוסטרליים ומקרב הערבים שהפכו עצמם לציוניים ואשר צועדים במצעד הבגידה ובוגדים בבני עמם, ארצם, ואחיהם ובוגדים באללה ושליחו [וכן] בערבים ובמוסלמים בעיראק, בפלסטין ובשאר רחבי העולם.

 

הוי אחים, הניצחון קרוב, התפללו לאללה הגיבור והמנצח שיכה מכה ניצחת את העושקים בפלסטין, בעיראק ובכל מקום; גלו אורך רוח ועודדו את [רוחם של] אבותיכם ואמהותיכם;  עזרו לאחיכם העשוקים על ידי תפילה, ועל ידי ג'יהאד באמצעות כספכם ונשמותיכם והגישו כל מה שכפות ידיכם הקטנות יכולות להגיש; לכדו שורותיכם לצד לוחמי הג'יהאד; היזהרו ממשתפי הפעולה, מהבוגדים ומשכירי החרב; התפללו לאללה שיעניק ניצחון לאחינו לוחמי הג'יהאד; לא ביצעתם חטאים ולכן תפילתכם תענה בעזרת אללה.

 

"אל-פאתח" מתפלל כשהוא [רוכב] על גב הסוס ובידו חרב חדה[1] ביטחו בו ואמרו אמן:    

 

הוי אללה השמד את היהודים העושקים והמקפחים,

הוי אללה הבא ניצחון לאחינו לוחמי הג'יהאד כנגדם [כלומר היהודים],

הוי אללה שמור על לוחמי הג'יהאד בפלסטין ובכל מקום,

הוי אללה כוון את היריות שלהם,

הוי אללה גרום להם לנצח כנגד אויביהם,

 

הוי אללה חשוף את משתפי הפעולה, הבוגדים ושכירי החרב,

הוי אללה הרוס אותם ואת אדוניהם היהודים והאמריקאיים,

הוי אללה הרוס אותם והמט עליהם הרס,

הנחל להם את התבוסה הקשה ביותר הוי גיבור, הוי מנצח,

הצל את אומתנו ועמינו מרעותיהם, 

הבא לנו ניצחון מפואר כנגדם הוי אללה,

הוי אללה,

הוי אללה,

הוי גיבור , הוי מנצח,

הוי המסייע לחלשים ולעשוקים,

הוי ריבון העולמים."[2][1]  בגיליונות מופיע לעתים קרובות ילד ששמו "אל-פאתח" אשר רוכב על סוס כשבידו חרב. הילד נקרא אחר אחד הכינויים של הנביא מחמד.