המכון לחקר תקשורת המזרח התיכון
THE MIDDLE EAST MEDIA RESEARCH INSTITUTE
עורך אל-אח'באר: ישראל וארה"ב מבצעות שואה בשטחים
12/4/2002

עורך "אל-אח'באר" המצרי: הפעולה בשטחים היא שואה אמריקאית-ישראלית נגד הפלסטינים

 

עורך היומון הממסדי המצרי, "אל-אח'באר", גלאל דוידאר, פרסם מאמר בו האשים את ישראל ואת ארה"ב בביצוע "שואה נאצית" נגד הפלסטינים. במאמרו, כתב דוידאר:

 

"הציונות העולמית אינה מחמיצה כל הזדמנות. שופרותיה וסוכניה תמיד מזכירים לעולם את אירועי השואה הנאצית. התעמולה היהודית הנתמכת על ידי ההשפעה הציונית וההגמוניה על הפוליטיקה האמריקאית, הצליחה לשכנע את העולם בשקר לפיו הפשעים שביצעה המכונה הנאצית הצטמצמו ליהודים, בעוד שהעובדות הן שבין קורבנות [השואה] היו מיליוני בני דתות אחרות בכל מדינות אירופה.

 

כמנהגם בזיוף העובדות והנתונים, טענו אותם שופרות שמספר קורבנות השואה הנאצית מקרב היהודים הגיע לשישה מיליון, בעוד שהסטטיסטיקה הניטראלית קובעות שכמות היהודים בעולם באותה עת כלל לא הגיעה למספר זה!!

מבלי להיכנס לדיונים בנוגע לסוגייה שבה עושה הציונות העולמית שימוש בפעולות הסחטנות שלה כלפי המדינות והאנשים, נראה כי ההלם שגרמו מעשי הטבח הברבריים שמבצעים כוחות הכיבוש הישראלי נגד הפלסטינים החיו בדעת הקהל העולמית את זיכרונות הפשעים הנאצים נגד האנושות. ההבנה הזו התבטאה בהפגנות הענק שפרצו בכל בירות העולם והאשימו את שרון וכנופייתו בביצוע הפשעים הנאצים האלה. המפגינים הניפו דגלים ישראלים עליהם צויר צלב הקרס, סמל הנאציזם ההיטלראי. משום שמעשי הפשע הישראליים זוכים לתמיכה אמריקאית, גם הדגלים האמריקאים לא ניצלו מן השרטוטים הנאצים. הרג ושפיכת דמם של חפים מפשע, הריסת בתים, פתיחת מחנות מעצר, הרעבה, מצור על תושבי הערים והכפרים, שימוש בטנקים ובמשוריינים כדי לדרוס את גופם של בני אדם – אלו הם מעשיו של הנאציזם החדש והמתועב שהחל לאפיין את ישראל ואת תומכיה.

 

הבורות הפוליטית והפלגמטיות ההומאנית המאפיינות את ההנהגה המדינית האמריקאית הן שתיים מן הסיבות לעמדה [האמריקאית] השלילית הזו ביחס לתוקפנות הברברית שמבצעת ישראל נגד הפלסטינים שאת אדמתם היא כובשת בניגוד לרצונם. וושינגטון אינה רוצה להבין או להקשיב לכך שהכיבוש הישראלי האכזרי של האדמה הפלסטינית הוא הסיבה והמקור לכל האסונות להם עד המזה"ת והעולם כולו. תחת השפעת נטייתם, בורותם, ואי יכולתם לקלוט את האמת, [האמריקאים] נכנעו לפעולות שטיפת המוח של הנאציזם הישראלי והשתכנעו שמה שעושים כוחות הכיבוש באדמה הפלסטינית הוא מלחמה נגד הטרור, בדומה למלחמה בה החלה ארה"ב לאחר ה-11 בספטמבר.

 

אותם פוליטיקאים אמריקאים שהיהודים האמריקאים רומזים להם באמצעות חזיון התעתועים של קולותיהם בבחירות, קושרים, בשל בורותם, בין שתי המלחמות. כתוצאה מכך הם אינם רוצים להבין שההתקפה על ניו יורק וושינגטון בוצעה על ידי טרוריסטים שהאמריקאים אינם כובשים את אדמתם, בעוד שמה שעושים הפלסטינים מהווה מאבק ולחימה הזוכים לתמיכה של האמנות הבינלאומיות, נגד הישראלים הכובשים את אדמותיהם בניגוד לרצונם ובניגוד להחלטות הלגיטימיות הבינלאומית. האמריקאים אינם רוצים להבין כי מה שעושים שרון וכנופייתו הוא טרור שיש להילחם בו.

 

כל שנדרש מארה"ב... הוא לוותר על ההשתתפות בהצתת אש השואה הנאצית הישראלית, שתהפוך לאסון לאינטרסים שלה, כפי שהשואה הנאצית ההיטלראית היתה לאסון עבור גרמניה."[1]

 [1] אל-אח'באר (מצרים), 9.4.2002.