המכון לחקר תקשורת המזרח התיכון
THE MIDDLE EAST MEDIA RESEARCH INSTITUTE
יומון מצרי: הלובי הציוני מאחורי משבר הרעלה בצרפת
1/3/2004

 

יומון מצרי: הלובי הציוני ניצב מאחורי משבר הרעלה בצרפת

החקיקה המתגבשת בצרפת נגד הצגת "סמלים דתיים בולטים" בבתי הספר הממלכתיים ובמוסדות ציבור מסעירה את העולם המוסלמי הרואה צעד זה כפגיעה מכוונת במוסלמים שבנותיהם יאלצו להפסיק לעטות רעלה במקומות מסוימים. היומון האופוזיציוני המצרי, "אל-ופד", מאשים את "אצבעות הלובי הציוני" במשבר הרעלה. עוד נאמר כי היהודים והלובי הציוני פועלים לסכסך בין מדינות המערב לבין הערבים בהתאם לתוכנית שנקבעה ב'פרוטוקולים של זקני ציון'. להלן עיקרי המאמר:

 

"טועה מי שסבור כי ההחלטה למנוע מהמוסלמיות לעטות רעלה בבתי הספר ובמוסדות ממשלתיים בצרפת מטרתה לשים קץ להבחנה הדתית בין הצרפתים. טועה גם מי שסבור כי הסוגיה היא רק סוגיית הרעלה או הלבוש האסלאמי... המתבוננים בסוגיה בצורה כזו הם קצרי ראות שאינם קולטים את ממדי הבעיה, שכן הם רחוקים מאוד מן הרדיפות הבלתי מוצהרות הנרקמות נגד המוסלמים המתגוררים במדינות המערב. [סוגיית הרעלה] היא מזימה שתכנן הלובי הציוני שהחל להשתלט על אירופה לאחר שכבר השתלט על ארצות הברית. העניין הפך מסוגיה [ספציפית] למלחמה נגד המוסלמים ולא רק בצרפת. השפעותיה יגיעו לאירופה כולה. נכון שהמלחמה החלה במניעת עטיית הרעלה ממוסלמית העובדת במוסד ממשלתי או לומדת בבתי הספר והאוניברסיטאות [הציבוריים] אך... מה שצפוי שיקרה הוא שימנעו מנשים וגברים מוסלמים לעבוד באירופה כולה ולא רק בצרפת.

 

העובדות ההיסטוריות שברשותנו מוכיחות כי הציונים השתעשעו בחרחור ריב ומדון בין הערבים לבין מדינות המערב, אמריקה ובריטניה. אדרבה, הפרוטוקולים של זקני ציון עצמם מאשרים כי התוכנית החשובה ביותר של היהודים היא לסכסך בין הדתות המונותיאיסטיות כדי להצית מלחמות בין המדינות... בעניין זה התבטא ע'אזי אל-עריצ'י, שר התרבות הלבנוני בליגה הערבית בקאהיר כאשר נערכה ועידת שרי החוץ הערבים. לדבריו, 'היהודים הצליחו להקים לובי ציוני חזק באירופה שיהפוך להיות הלובי הציוני החזק ביותר בעולם לאחר זה הקיים בארה"ב. אחת המטרות החשובות ביותר של לובי זה היא לגרש את הערבים והמוסלמים מאירופה על ידי הידוק עניבת החנק סביב צווארם וסכסוך בינם לבין תושבי הארצות המקוריים הצרפתים, האנגלים או הגרמנים.'

 

למעלה מחמישים שנה לפני ע'אזי אל-עריצ'י, במהלך מלחמת העולם השנייה, אמר את הדברים נשיא צרפת שרל דה גול: 'בצרפת ישנה קבוצת לחץ חזקה הקשורה לישראל המפעילה את השפעתה דרך אמצעי התקשורת'. הוגה הדעות והפילוסוף הצרפתי, רוג'ה גארודי, אישר בספרו 'המיתוסים המכוננים של המדיניות הישראלית' כי הליגה הבינלאומית למאבק בגזענות ובאנטישמיות, שהמטה שלה בפריס, היא מרכז ההנהגה של קבוצת הלחץ למען ישראל וכי למרות שהיהודים הם רק שני אחוזים מכלל תושבי צרפת, הציונים שולטים על רוב מקבלי ההחלטות הפוליטיות באמצעי התקשורת החזותיים והקוליים, ביומונים, בשבועונים ובקולנוע...

 

ארכיון מנגנון המודיעין הישראלי – המוסד – מלא [בתיעוד] מעשי פשע שביצעו חבריו כדי לקלקל את הקשרים בין הערבים לבין מדינות המערב... אירועי האחד עשר בספטמבר 2001 הם [הדוגמא] החדשה  לכך בשנים האחרונות. הכוח היהודי הצליח לכפות את טענות השווא שלו על ההנהגה האמריקנית אשר שינתה מיד את השיח הפוליטי שלה. במקום לחכות לתוצאות הראשונות של חקירת האירועים היא הטילה את האשמה לטרגדיה של האחד עשר בספטמבר על הערבים והמוסלמים ובעקבות כך פלשה ארה"ב לאפגניסטן כדי לחסל את הטרור ואחר כך לעיראק והשאר עוד יגיע... מחקרים שונים מצביעים על כך שהלובי הציוני שולט בשרירותיות במדיניות הפנים והחוץ של ארה"ב כדי להגשים את האינטרסים של תל אביב. ארה"ב נאלצת להיכנע לדרישותיה [של ישראל] כדי להישאר בכס מלכותה כמדינה החזקה ביותר בעולם.

 

ברור כי הלובי הציוני ממשיך בתוכניותיו הפושעות לחרחר ריב ומדון בין המוסלמים לבין מדינות המערב כשהוא משתמש בדת כאמצעי לסכסך בין שתי התרבויות. הדוגמא האחרונה לכך היא החלטתה של צרפת למנוע ממוסלמיות העוטות רעלה ללכת לבתי ספר או לעבוד במוסדות ממשלתיים. החלטה זו עוררה, ומוסיפה לעורר, סערה גדולה בעולם המוסלמי ויש הרואים בה התכחשות צרפתית לחירויות [הפרט] אבל האמת שונה לחלוטין. אצבעות הלובי הציוני באירופה עומדות מאחורי סכסכנות זו. החלה הצתת אש המלחמה בין המוסלמים לבין המדינות שבהן הם חיים באירופה.

 

ד"ר רפעת סיד אחמד, יו"ר מרכז יפו למחקרים בקאהיר אמר: 'לא יתכן שנזכה את היהודים מהשפעה על ההחלטות המתקבלות בתוך החברות המערביות, שכן הם שולטים על קרוב לחמישים ותשעה אחוזים מאמצעי התקשורת האמריקניים וכארבעים אחוזים מאמצעי התקשורת האירופאים. הדבר מאפשר להם לקלקל את הקשרים בין המערב למוסלמים. אני אישית מסכים עם הדעה הטוענת שהלובי הציוני הוא המניע את משבר הרעלה בצרפת... משום שכל פעם שהיחסים בין הערבים למערב מתקלקלים, יש למדינה הציונית הישגים רבים בחברות האירופאיות במישור הכלכלי והצבאי. לכן היא תמיד משתדלת לסכסך...'

 

ד"ר עבד אל-עלים מחמד, האחראי על האגף הישראלי במרכז למחקרים פוליטיים ואסטרטגיים של אל-אהראם ויועץ של הארגון הערבי למאבק באפליה, הסכים עם דעה זו ואמר: 'עלינו לדעת כי מספר היהודים בצרפת הוא כשמונה מאות אלף איש, אך למרות מספרם המועט הם מתרכזים במקומות חיוניים בפריס, בדרום צרפת ובמרכזי התרבות החשובים ברחבי צרפת. בזכות השפעתם הם הצליחו להקים מאות ארגונים דומים שמטרתם אחידה וכולם עוקבים אחר האירועים המתרחשים במזרח התיכון. ברור אם כן כי אין להוציא מכלל אפשרות שליהודים יש חלק בסערה המתחוללת בצרפת, שהרי ידועה עוינותם לאסלאם ולמוסלמים לאורך הדורות..."[1][1]  אל-ופד, מצרים, 7.2.2004.