המכון לחקר תקשורת המזרח התיכון
THE MIDDLE EAST MEDIA RESEARCH INSTITUTE
האיראנים מעודדים את חמאס להמשיך להילחם עד להשגת היעד האיראני-חמאסי: חיסול ישראל
15/10/2023


הנהגת איראן, הפוליטית והצבאית, מעודדת את חמאס להמשיך עד להשגת יעד ההתנגדות האיראני-חמאסי: השמדת ישראל


הקדמה:

בכירי המשטר האיראני ובראשם המנהיג העליון, עלי ח'אמנאי, מפקדי משמרות המהפכה והכוחות המזויינים של איראן ושופרות המשטר מיהרו לברך, להביע גאווה ולעודד את התקיפה הרצחנית המסיבית של ארגון ההתנגדות הפלסטיני, החמאס, השייך לציר ההתנגדות של איראן, כנגד ישראל.


דוברי המשטר האיראני קבעו כי "המעשים האמיצים של הפלסטינים" במבצע "מבול אל-אקצא" מוצדקים לנוכח ה"פשעים האכזריים" של ישראל נגד הפלסטינים מאז הקמתה. המנהיג העליון ח'אמנאי הדגיש כי "המשטר האכזרי [ישראל] לא ריחם על גברים ונשים, לא ריחם על הילדים והקשישים הפלסטינים, לא הגן על קדושת מסגד אל-אקצא, הלהיט את המתנחלים נגד הפלסטינים כמו כלבים משתוללים, רמס את המתפללים תחת רגליו. לכן, מה צריכה אומה לעשות מול כל האכזריות והפשעים הללו?" ח'אמנאי קבע כי ישראל היא "משטר מדכא. תוקפן... איש אינו יכול להציג את המפלצת הזו [ישראל] כמדוכאת." הוא קרא למדינות המוסלמיות להצטרף יחד אל החמאס ואיראן ולהמשיך בדרך ההתנגדות.

 

הבכירים האיראנים חגגו את הטבח וניצחון ההתנגדות האסלאמית בביצוע הפלסטינים, את ההפתעה שנגרמה לישראל ואת השפלת צבאה והנהגתה הפוליטית, הצדיקו את ממדי החורבן ובישרו על התקרבות להשגת היעד של משטר המהפכה האיראנית – השמדת ישראל. הנשיא ראיסי פרסם את שיחותיו עם מנהיגי ארגוני ההתנגדות הפלסטיניים, ראש הזרוע המדינית אסמאעיל הנייה ומזכ"ל הג'האד האסלאמי הפלסטיני, זיאד נח'אלה – שלוחי המשטר האיראני, ושיבח אותם על ניצחונם האסטרטגי על ישראל.

 

להלן קטעים מהצהרות בכירים איראניים ובכירי ארגוני ההתנגדות הפלסטיניים בשבח מתקפת חמאס על ישראל ועידודם להשגת היעד של השמדת ישראל:

 

המנהיג העליון ח'אמנאי: "המעשה האמיץ וההקרבה של הפלסטינים היו תגובה לפשע האויב שנמשך שנים"

המנהיג העליון של איראן, עלי ח'אמנאי, חגג את  בטקס הסיום של קציני הכוחות המזויינים ב-10.10.2023:

"בימים אלה, נושא מדיני וצבאי חשוב משך את תשומת הלב של העולם והוא האירועים חסרי התקדים בפלסטין היקרה... למרבה השמחה בכירי [המשטר] נקטו עמדות נכונות וחיוביות [בנושא זה]. ברצוני לומר לכם ולאחינו במדינות האסלאמיות כמה נקודות:

 

הנקודה הראשונה היא אותו נושא שעולה בניתוחים שונים ביומיים-שלושה האחרונים והוא שמה-7.10.2023, ספג המשטר הציוני הגזלן כישלון בלתי הפיך הן צבאית והן מודיעינית. כולם מזכירים [את המונח] כישלון. הדגש שלי הוא על 'בלתי ניתן לתיקון'. אני אומר שרעידת האדמה ההרסנית הזו הצליחה להרוס כמה מהיסודות העיקריים של שלטונו של המשטר הגזלן ולא ניתן לבנותם מחדש כל כך בקלות. לא סביר שהמשטר הציוני הגזלן יצליח לשקם את אותם יסודות למרות כל הרעש שהוא עושה וכל התמיכה שהוא מקבל מהמערב כיום. אני רוצה לומר שמשבת ה-7.10.2023 המשטר הציוני אינו עוד המשטר הציוני הקודם ולא ניתן לפצות על המכה שספג בקלות כזו. 

 

הנקודה השנייה שלדעתי חשובה מאוד היא שהאסון הזה נגרם על ידי מעשי הציונים עצמם. כשהאכזריות והפשע חוצים את הגבול, צריך להמתין לסופה. מה עוללתם לעם הפלסטיני? המעשה האמיץ וההקרבה של הפלסטינים היו תגובה לפשע האויב שנמשך שנים והתגבר בעוצמתו בחודשים האחרונים. הממשלה הנוכחית השולטת במשטר הציוני היא האשמה. בהיסטוריה של העולם ... שום אומה אסלאמית לא התמודדה עם אויב כמו זה שהפלסטינים מתמודדים עימו היום. אומות ומדינות אסלאמיות מעולם לא התמודדו עם רוע כזה של אויב, עם חוצפה שכזו ועם אכזריות שכזו.

 

המנהיג העליון, עלי ח'אמנאי [1]


 

אומות דוכאו פעמים רבות אולם אויבן מעולם לא היה כל כך חסר בושה, כל כך מרושע, כל כך אכזרי. שום אומה מוסלמית לא הייתה נתונה תחת לחץ ומצור כמו האומה הפלסטינית, איננו מכירים כזו לא בעולם ולא ברגעים אלו העומדים מול עיננו. ממשלות מערביות, במיוחד אמריקה ובריטניה, לא תמכו או עזרו לשום ממשלה כמו לממשלה המזויפת, האכזרית וצמאת הדם הזו. תחילה הבריטים, אחר כך האמריקאים ויחד איתם ממשלות שונות... [גם] ברית המועצות לשעבר והאחרות, כולם עזרו למשטר האכזרי הזה.

 

התנהגותו של המשטר האכזר הזה היתה כזו שהוא לא ריחם על גברים ונשים, לא ריחם על הילדים והקשישים הפלסטינים, לא הגן על קדושת מסגד אל-אקצא, הלהיט את המתנחלים נגד הפלסטינים כמו כלבים משתוללים, רמס את המתפללים תחת רגליו. לכן, מה צריכה אומה לעשות מול כל האכזריות והפשעים הללו? אומה קנאית, אומה ותיקה – האומה הפלסטינית – היא לא אומה מהיום ומאתמול. היא אומה של כמה אלפי שנים. כיצד עליה להגיב לכל הדיכוי הזה? ובכן, ברור שתתחולל סופה. היא תמצא הזדמנות ותחולל סופה. הוי המדכאים הציוניים! אתם אשמים. אתם גרמתם לסופה זו. אתם הבאתם את האסון על עצמכם. לאומה [האסלאמית] אין ברירה אלא להגיב בקנאות ובאומץ לעוינות כזו.

 

הנקודה השלישית היא שכעת, האויב המרושע והאכזר הזה החל במדיניות של הצגת עצמו כמדוכא לאחר שספג סטירה. גם אחרים עוזרים לו. כלי התקשורת של היהירות העולמית [ארה"ב] עוזרים לו להציג את עצמו כמדוכא. כמובן שגם זה חישוב שגוי שאסביר בהמשך. הצגה זו היא שקרית במאת האחוזים כי הלוחמים הפלסטינים הצליחו לצאת מהמצור על עזה, להיפטר ממנו ולהגיע למרכזים הצבאיים והאזרחיים של הציונים, האם [המשטר הציוני] הוא המדוכא? יהיה המשטר הגזלן הזה אשר יהיה, הוא אינו מדוכא. הוא מדכא. הוא תוקפן. הוא בור, הוא בריון. הוא כל אלה אבל הוא לא מדוכא. הוא מדכא. איש אינו יכול להציג את המפלצת הזו כמדוכאת.

 

הנקודה הרביעית היא שהמשטר הכובש [ישראל] פועל להציג עצמו כמדוכא כתירוץ כדי להמשיך בדיכוי הכפול שלו. תקיפת עזה, תקיפת בתי אנשים, תקיפת אזרחים, טבח והרג המוני של עזה. להציג את עצמו כמדוכא זו אמתלה כדי להרבות בפשעים אלו. הוא רוצה להצדיק את פשעיו עם ההצגה שהוא מדוכא.

 

אמרתי, גם זה חישוב שגוי. על ראשי ומקבלי ההחלטות של המשטר הגזלן ותומכיהם לדעת שזה [תמיכה בישראל] יביא עליהם אסון גדול יותר. עליהם לדעת שהתגובה לזוועות הללו תוביל לסטירה כבדה יותר על פניהם המכוערות. נחישותו של הצעיר הפלסטיני האמיץ, נחישות הפלסטינים המוכנים להקריב את חייהם מתחזקת מהפשעים הללו. ככה זה היום.

 

עברה התקופה שבה גורמים [ממדינות שונות] היו באים כדי להצליח ליצור לעצמם מצב בפלסטין באמצעות פגישות ודיאלוגים עם המדכא [המשטר הציוני]. הזמן הזה עבר. היום הפלסטינים התעוררו, הצעירים [הפלסטינים] התעוררו, המתכננים הפלסטינים עובדים במלוא המיומנות. לכן, גם החישוב הזה של האויב שגוי שחושב ש(הוא חייב) להציג את עצמו כמדוכא כדי להמשיך בהתקפותיו הנפשעות. כמובן שהעולם האסלאמי לא צריך לשתוק מול פשעים אלו. [המדינות] המוסלמיות צריכות להגיב.

 

הנקודה האחרונה היא שתומכי המשטר [הציוני] וחלק מאנשי המשטר הגזלן דיברו בברוטליות ביומיים –שלושה וזה נמשך, כולל [הטענה] שאיראן האסלאמית עומדת מאחורי מהלך זה. הם טועים. כמובן, אנו מגנים על פלסטין, אנו מגנים על המאבקים, אנו מנשקים את המצח והזרועות של מתכנני [מבצע זה] ואת [זרועות] הצעירים הפלסטינים האמיצים ובעלי התושייה, אנו גאים בהם. 

אלה שאומרים ש'פעולות הפלסטינים מתבצעות על ידי לא-פלסטינים' לא מכירים את האומה הפלסטינית, הם זלזלו באומה הפלסטינית; זו הטעות שלהם. כמובן שעל עולם האסלאם כולו מוטלת החובה לתמוך בפלסטינים. פעולה זו היא עבודת הפלסטינים עצמם. המתכננים החכמים, הצעירים האמיצים והפעילים שהקריבו את עצמם הצליחו ליצור אפוס ואפוס זה בעזרת האל יהיה צעד גדול להצלת פלסטין."[2]

 

מנהיג המהפכה ח'אמנאי, ברשת החברתית X (טוויטר לשעבר): "המשטר הציוני הגזלן שהוא סרטן ימוגר בידי העם הפלסטיני וכוחות ההתנגדות באזור כולו"

המנהיג העליון של איראן, עלי ח'אמנאי, צייץ ב-7.10.2023 ברשת החברתית X ושיבח את ההתנגדות הפלסטינית על מעשי הרצח של תושבי ישראל:[3]

 "ברצון האל, הסרטן – המשטר הציוני הגזלני  יושמד בידי העם הפלסטיני וכוחות ההתנגדות [האסלאמית של איראן] בכל האזור

# מבול אל-אקצא"

התמונה שצירף לדבריו היא תמונה בוידאו של מנוסת מאות הצעירים הישראלים שחגגו במסיבת הטבע נובה ליד קיבוץ רעים ונטבחו בידי כוחות קומנדו של חמאס שנערכו מבעוד מועד לשם כך. (הסבר על זהות האזרחים צורף לתמונה מאוחר יותר ע"י משתמשי רשת). להלן הציוץ:

מנהיג המהפכה, עלי ח'אמנאי, בציוץ נוסף: "היום, הצעירים הפלסטינים... מוכנים יותר מאי פעם [להשמיד את ישראל]"

בציוץ נוסף כמה שעות לאחר מכן, שיבח ח'אמנאי את המתקפה של חמאס על רקע תמונת פלסטינים חוגגים על רכב צה"לי ברצועת עזה, וכתב:

"היום הצעירים הפלסטינים והתנועה הפלסטינית אנרגטיים יותר, חיים יותר ומוכנים יותר מאי פעם בשמונים השנים האחרונות [להשמיד את ישראל]"

# מבול אל-אקצא"[4]

 

 


נשיא איראן ראיסי: "שמש הניצחון האלוהי עלתה שוב מפלסטין ושימחה את לב המאמינים [המוסלמים], הפכה את שוחרי החופש בעולם לגאים...האויב הציוני צריך לדעת שהמשוואות השתנו"

נשיא איראן, אבראהים ראיסי, פרסם ב-8.10.2023 הצהרה בשבח פעולת ההתנגדות. הוא הצדיק את הטבח שביצע חמאס בתושבי ישראל בטענה של התקוממות המוסלמים נגד הדיכוי בן השנים של ישראל, הפגיעה בנשים ובאסירים הפלסטינים וחילול מסגד אל-אקצא. איראן, לדבריו, מגינה על פעולת הטבח בטענה כי "הכבוד מושרש באמונה, בהתנגדות [האסלאמית של איראן] ובאחדות [של המוסלמים]". הוא גם קרא למדינות המוסלמיות לתמוך בהתנגדות האסלאמית של איראן. להלן עיקרי הדברים:

"בסופו של דבר אנחת האומה המדוכאת הפכה לסופה נגד המדכאים. שמש הניצחון האלוהי עלתה שוב מפלסטין ושימחה את לב המאמינים, הפכה את שוחרי החופש בעולם לגאים והשפילה את המדכאים. שלום וברכות האל וכל משרתיו הצדיקים והחופשיים על העם הפלסטיני העמיד והחכם שזעזע והפתיע את עולם הדיכוי בתנועה היסטורית.

 

ברכות להתנגדות ולכל חבריה האמיצים שהשליכו את אשליית החיים בצל שבי המשטר הציוני התוקפן וליוזמתה של ההתנגדות שהראתה שרצון פלדה המושרש באמונה באל ובהסתמכות על עמם מתגבר על כל ציוד ונשק [של ישראל].

 

איראן מזמינה את העולם כולו להתבונן בעובדה שהצטברות הדיכוי ואי צדק נגד האומה הפלסטינית המדוכאת, המשך העלבונות נגד נשים ואסירים וחילול ירושלים והקיבלה הראשונה [מסגד אל-אקצא] עבור המוסלמים לא יימשכו לעד והאומות יתנגדו לכך. ללא ספק, על המשטר הציוני ותומכיו האחראים לכך שסיכנו את ביטחון האומות באזור לתת את הדין.

 

הרפובליקה האסלאמית [של איראן] מגינה על [זכות] ההגנה הלגיטימית של האומה הפלסטינית ומאמינה בתוקף כפי שאומר האל בקוראן: הכבוד מושרש באמונה, בהתנגדות ובאחדות. לא ניתן להשיג כבוד עבור העמים תוך השלמה עם דיכוי ולא ניתן להציג את הדיכוי נגד האומה הפלסטינית כדבר נורמלי.

על הממשלות המוסלמיות להצטרף בצורה כנה לאומה האסלאמית בתמיכה בעם הפלסטיני. על האויב הציוני לדעת שהמשוואה השתנתה, פמפום המלחמה הוא לרעת הציונים. האומה הפלסטינית היא המנצחת בזירת [הקרב].

 

נשיא איראן, אבראהים ראיסי [5]


 

ברכות להתנגדות החל מפלסטין, לבנון, סוריה וכלה בעיראק, אפגניסטן ותימן, ברכות לעזה ההרואית והעומדת איתן, ברכות לחמאס ולג'יהאד ולכל קבוצות ההתנגדות, השלום לנוער הפלסטיני האמיץ והקנאי, ברכות לאמאם ח'ומייני [מייסד המהפכה האסלאמית] ואמאם ח'אמנאי [המנהיג העליון של המהפכה] שהדריכו ותמכו באומות בדרך ההתנגדות וברכות לשהידים של ההתנגדות והשהיד היקר חאג' קאסם סולימאני [מפקד כוח קודס שנהרג ע"י ארה"ב – ראו דוח ממרי על טענת שופר המשטר כיהאן שקאסם סולימאני תכנן את המבצע וארגן את מפקדי תנועות ציר ההתנגדות לשם כך טרם חיסולו ינואר 2020]." [6]

 

ראיסי בשיחת טלפון עם ראש הלשכה המדינית של חמאס, הנייה: "אירועי המבצע המנצח של הלוחמים הפלסטינים בשטחים הכבושים הם התגשמות הציפייה בת שבעים השנים"

בשיחת טלפון עם ראש הלשכה המדינית של חמאס, אסמאעיל הנייה הביע ראיסי תקווה להתפלל יחד עם מנהיגי ההתנגדות במסגד אל-אקצא בירושלים:

 

ראיסי: "רצון הפלדה של העם הפלסטיני והלוחמים ההולכים בדרך האל מבטיח את הניצחון הסופי של הפלסטינים על המשטר הציוני הגזלן. אירועי המבצע המנצח של הלוחמים הפלסטינים בשטחים הכבושים הם התגשמות הציפייה בת שבעים השנים של האומה הפלסטינית והאומה האסלאמית ובעזרת האל בקרוב נתפלל יחד במסגד אל-אקצא."

 

הנייה הודה בשם הלוחמים הפלסטינים והאומה הפלסטינית לתמיכת איראן בהתנגדות הפלסטינית ואמר "התוקפנות והעלבת מסגד אל-אקצא והמתפללים על ידי האויב הציוני היא אחת הסיבות העיקריות למבצע זה. בקרב זה, הצליחו הלוחמים הפלסטינים לשבש את שיווי המשקל של המשטר הציוני באמצעות השימוש באלמנט ההפתעה בפעולה רחבת היקף למרות חוסר הציוד והמתקנים [ביחס ל]צבא הציוני.

 

הישגי זירת הקרב עם האויב הציוני הם בזכות ברכת האל, תמיכת האומה האסלאמית ובראשה איראן וזה יושלם עם הניצחון הסופי של האומה הפלסטינית."[7]

ראיסי בשיחת טלפון עם מזכ"ל הגא"פ נח'אלה: "שימחת באמת את האומה האסלאמית עם המבצע החדשני והמנצח הזה... המשטר הציוני בדעיכה וחזית ההתנגדות כובשת את פסגות הניצחון"

בשיחת טלפון שקיים הנשיא ראיסי ב-8.10.2023 עם מזכ"ל הגא"פ, זיאד נח'אלה, הוא מסר את "ברכות הממשלה והעם האיראני לאומה הפלסטינית ובירך את הניצחונות המבריקים והמרשימים של הלוחמים וכוחות ההתנגדות הפלסטיניים". להלן עיקרי דבריו של ראיסי לזיאד נח'אלה, מזכ"ל הג'האד האסלאמי הפלסטיני: 

"האירועים בשטחים הכבושים ובקרב עם המשטר הציוני הגזלן הם אירוע עוצמתי וייחודי ב-70 השנים האחרונות. שימחת באמת את האומה האסלאמית עם המבצע החדשני והמנצח הזה.

 

המשטר הציוני בדעיכה וחזית ההתנגדות כובשת את פסגות הניצחון. אנו רואים בניצחון הסופי של האומה הפלסטינית הבטחה אלוהית. האומה האיראנית תמיד עמדה לצד האומות שוחרות החופש והעצמאיות שבראשן עומדת האומה הפלסטינית שוחרת החופש".

 

נח'אלה הודה בתגובה "מקרב לב לתמיכת המנהיג [ח'אמנאי], הממשלה והעם האיראני בעם הפלסטיני", ואמר "בעזרת האל יימשכו הימים המבורכים והניצחונות הללו בעוצמה והעם הפלסטיני עומד איתן בנתיב ההתנגדות."[8]

מפקד משמרות המהפכה, חוסין סלאמי: אנו עדים היום להולדת פלסטין חדשה המבוססת על גדלות ועוצמה... והביאה פחד וטרור לבתי הציונים... חיי המשטר הציוני מגיעים לסיומם"

מפקד משמרות המהפכה, חוסין סלאמי, נשא בקונגרס הלאומי השני לכבוד שמונת אלפים שהידי מחוז המדאן נאום שבח ב-8.10.2023 להתנגדות על מתקפת הפתע של החמאס על ישראל. הוא אמר כי אפילו אמריקה והמערב אינם יכולים להציל את ישראל וקרא למדינות המוסלמיות שביקשו לנרמל את יחסיהן עם ישראל לא להישען על ישראל שהושפלה והמערב החלש שכן רק איראן, המהפכה האסלאמית וציר ההתנגדות הם החזקים ובעלי הכבוד. להלן עיקרי הדברים:

 

"מזה שנים נמצאים הפלסטינים במצור הציונים ואיש לא יכול לחצות את הגבולות. אבל היום אנו עדים להולדת פלסטין חדשה המבוססת על גדלות ועוצמה. פלסטין חזקה זו הביאה פחד וטרור לבתי הציונים. היום הפלסטינים משפילים את חיילי המשטר הציוני ללא כל התנגדות מצדם ומגנים בכבוד על זכויותיהם האבודות. ישראל החדשה היא יצור חלש ומושפל שכבר לא יכול להתרברב. כל אימת שרצה, השתמש [המשטר הציוני] בדחפורים כדי להרוס את בתי הפלסטינים בלילות והיה לוקח אותם בשבי אבל חיי המשטר הציוני מגיעים לסיומם.

 

מפקד משה"מ, חוסין סלאמי  [9]האירוע היום הוא סמל לקץ התוקפנות, להרג ולכיבוש הארץ בידי ישראל. איש אינו יכול להציל את הציונים. גם האמריקאים לא יכולים להציל אותם, חייהם [של הציונים] יסתיימו עוד לפני שהם [האמריקאים] יגיעו.

 

איש לא יכול להציל את הציונים. אמריקה היא תומכת חלשה וישראל חלשה יותר ממנה. בית ישראל הוא כקורי עכביש. מי שרוצה [מדינות מוסלמיות שרוצות לנרמל את היחסים עם ישראל] להמר על 'סוס מפסיד' [ישראל] כפי שציין המנהיג [ח'אמנאי] צריך לראות היום את העובדות שלא ניתן לסמוך על תמיכה חלשה. המשענת של ישראל הייתה אמריקה ואירופה וכך הושפלה. 

 

פלסטין יכולה כיום לבנות כוח בעצמה. ניתן לראות את העימות בין הכבוד להשפלה בקרב זה וכל אלה הם [בזכות] השהידים. להיות שהיד הוא סוד הניצחון עבור המוסלמים. בין אם נרצה ובין אם לא זו האמת והגדולה הסופית."[10]


מפקד הכוחות המזויינים, מוחמד באקרי: "לוחמי ההתנגדות הפלסטינית העלו לקדמת הבמה במבצע הפתעה זה שהכינו מהאוויר, הים והיבשה נגד עמדות הצבא של המשטר הציוני, סצנות מזהירות של התנגדות... בקרוב הצעירים הפלסטינים ישחררו את מסגד אל-אקצא"

מפקד הכוחות המזויינים, מוחמד באקרי, פרסם ב-8.10.2023 הצהרה לפיה מבול אל-אקצא הפכה את סיוט קריסת המשטר הציוני למציאות עבור מנהיגיו. גם הנורמליזציה ביחסים עם מדינות מוסלמיות לא תסייע לו. להלן עיקרי הדברים:

"הפעולות המשולבות והגאות של הקבוצות המיליטנטיות הפלסטיניות תחת הכותרת 'מבול אל-אקצא' נגד עמדות וביצורי המשטר הציוני בשטחים הכבושים הוכיחו שוב שהכוחות של משטר כובש זה ריקים מתוכן.

 

לוחמי ההתנגדות הפלסטינית העלו לקדמת הבמה במבצע הפתעה זה שהכינו מהאוויר, הים והיבשה נגד עמדות הצבא של המשטר הציוני, סצנות מזהירות של התנגדות ועמידה איתנה של אומה סובלת ומדוכאת.

 

אומה שאחרי כמה עשורים של דיכוי שנכפה עליה, השיגה כעת כוח כזה שהדהימה את האנליסטים והאסטרטגים הצבאיים בעולם בתמיכת הדור הצעיר בעל המוטיבציה הנשען על האסלאם ומאמין בהבטחת האל.

 

מפקד הכוחות המזויינים, מוחמד באקרי [11]

 

אם פעם אינתיפאדת האבן הייתה כלי ההגנה היחיד של האומה הפלסטינית חסרת ההגנה, היום הלוחמים הפלסטינים הגיעו לרמת כוח וצמיחה כזו שהם מסוגלים להנחית מכה איומה על האויב הציוני באמצעות ירי אלפי רקטות וטילים בפעולה מורכבת משולבת וללעוג לכוח ההגנה ולכיפת הברזל שלו.

 

כלי נשק הגנתיים אלו בשילוב נחישות צעירים פלסטינים להפוך לשהידים מייצר כוח כזה הממוטט כסטירת לחי את המשטר הציוני. התנועה האלימה של מבול אל-אקצא היא תוצר של הכעס הקדוש של האויב שהאויב הציוני נטע בעם הפלסטיני המדוכא וכעת צריך לקצור אותו.

 

[מבצע] מבול אל-אקצא הפך את הסיוט של קריסת המשטר הציוני למציאות עבור מנהיגי משטר זה. [המבצע] הוכיח שכמה מאמצים נואשים כמו ההצגה המגוחכת של תהליך הנורמליזציה לא יצליחו להאט או לעכב את שקיעת וקריסת בית העכביש [ישראל].

 

אני מברך את הלוחמים הפלסטינים על הניצחון הגאה הזה וסמוך ובטוח שלא ירחק מדי היום שבו ישחררו הצעירים הפלסטינים את מסגד אל-אקצא משבי האויב הציוני. זו הבטחת האל שהדיכוי לא יחזיק מעמד ורצון העם הפלסטיני המדוכא ינצח את המדכאים. המסר המופיע בקוראן לפיו 'הבוקר [המזהיר] קרוב' פתח אופק מזהיר עבור הלוחמים [הפלסטינים]."[12]


איראנים חוגגים את הטבח חמאס "מבול אל-אקצא" בישראל – סרטונים ותמונות

להלן תמונות אחדות מן החגיגות בערי איראן בשבח הטבח שביצע ארגון ההתנגדות הפלסטיני, חמאס, הפועל כזרוע איראנית, בתושבי ישראל:

 

סרטון ממרי: איראנים חוגגים ב-7.10.23 את הפשיטה של החמאס לדרום ישראל והטבח שביצע באוכלוסייה, ושרים כשילדיהם, דגלי פלסטין, חמאס וחזבאללה בזרועותיהם: "אתם תשתתפו בטבח היהודים... חזבאללה ינחית בקרוב מכה עוצמתית... מוות לישראל! מוות לאמריקה!" 
סוכנות הידיעות האיראנית איסנא דיווחה ב-7.10.2023 על חגיגת הניצחון של מבצע ההתנגדות הפלסטינית בישראל שנערכה בכיכר פלסטין שבטהראן, במקביל לערים אחרות באיראן. המשתתפים בחגיגות תמכו בכוחות 'ציר ההתנגדות' של איראן בקריאת סיסמאות ושלטים לזכר קאסם סולימאני ושהידים נוספים של המאבק בישראל, והביעו את שמחתם על הצלחת הפעולה הפלסטינית בהנפת דגלי פלסטין, חזבאללה וקבוצות התנגדות אזוריות נוספות ושריפת דגל ישראל. כמו כן השתתפו בחגיגות סטודנטים מאוניברסיטות "שריף" וטהראן.[13]

 

תמונות סו"י איסנא:


 


 


 

 [1] תסנים (איראן), 8.10.2023

[2] אתר המנהיג (איראן), 10.10.2023

[5] תסנים (איראן), 8.10.2023

[6] תסנים (איראן), 8.10.2023

[7] תסנים (איראן), 8.10.2023

[8] תסנים (איראן), 8.10.2023

[9] פארס (איראן), 8.10.2023

[11] איסנא (איראן), 8.10.2023

[13] איסנא (איראן), 7.10.2023