המכון לחקר תקשורת המזרח התיכון
THE MIDDLE EAST MEDIA RESEARCH INSTITUTE
מאמר ביומון הירדני אל-דוסתור: היהודים בני קופים וחזירים; אומתם טמאה ומקוללת
31/5/2023


מאמר ביומון הירדני אל-דוסתור: היהודים הם בני קופים וחזירים; אומתם טמאה ומקוללת; בלי פתרון קסם שיביא לסילוקם לעד, העולם ימשיך לסבול מהם

 

ב-17.5.23 פרסם הכותב הפלסטיני, ר'סאן מוצטפא אל-שאמי, שמרבה לכתוב באתרים המזוהים עם חמאס, מאמר אנטישמי חריף ביומון הירדני אל-דוסתור, שבו תקף את "היהודים הציונים" וכינה אותם בין היתר: "בני הקופים והחזירים", "עובדי השטן", ו"יצורים המעוותים והטמאים ביותר עלי אדמות". אל-שאמי הציע לקוראים לעיין בקוראן ובסונה כדי להעמיק את הידע שלהם על היהודים, שהם, לדבריו, "האומה המקוללת והטמאה ביותר שנבראה בעולם". הוא הזהיר כי העולם ימשיך לסבול מהיהודים עד "שמישהו ימצא פתרון קסם שיביא ללכתם לבלי שוב". לסיכום טען, כי העימות בין היהודים והפלסטינים הינו עימות דתי וכי היהודים לא ינצחו את ההתנגדות הפלסטינית, שתשחק אותם ותטיל עליהם אימה תמידית.

 

הלוגו של עיתון אל-דוסתור:


 

להלן תרגום קטעים מהמאמר של אל-שאמי:

 

"היהודים הציונים הם היצורים המעוותים והטמאים ביותר עלי אדמות. הם בני הקופים והחזירים, עובדי השטן... מלכי הכישוף, מופקרים ושרלטנים. היהודים הם מֵעֲנָקֵי השדים והשטנים. הם נוכלים, שקרנים ורמאים. זו האומה המקוללת והטמאה ביותר שנבראה בעולם. כדי להעמיק את הכרתם, יש לעיין בקוראן האדיר ובסונה הטהורה של הנביא, שמספקים מידע רב על היהודים ופרטים יותר מדויקים [אודותם].

 

היהודים הציונים רצחו ילדים, נשים, זקנים וצעירים באמצעות שחיטה, שריפה וכתישה וגירשו מיליוני אנשים. הציונים הטמאים הללו חושבים שעל כל האנשים בעולם – האמריקאים, האירופים, הסינים, היפנים וכל האומות, מלבד המוסלמים – לחיות כדי לשרתם [ולהיות] תחת שליטתם של הטמאים והמעוותים הללו. איש בעולם לא מוצא חן בעיניהם, זולת בני מינם. העולם המערבי וכל שאר העולם ימשיכו לסבול מהיהודים עד שמישהו ימצא פתרון קסם להיפטר מהם, לנצח נצחים לבלי שוב.

 

[אני] תוהה האם הגיוני ששמונה מיליון ציונים יכניסו את העולם על שמונה מיליארד תושביו - זולת הפלסטינים, לוחמי ההתנגדות, שוחרי החירות ובעלי המצפון החי - למצב של חוסר שקט, דאגה, טירוף והיסטריה כדי לשרתם לנצח.

 

הישות הציונית משתמשת מאז כיבוש ארצנו בכינויים תנכיים, בהבינה כי המלחמה עם הפלסטינים היא דתית והסכסוך הוא דתי ואידיאולוגי. עם כל הכוח שהפעילו הציונים - בכינויים דתיים ותנכיים שונים, כמו: כיפת ברזל, קלע דוד, שרביט הקסמים של משה[1]..., מגן דוד וכיו"ב - הם לא יצליחו לנצח את ההתנגדות הפלסטינית ולהמשיך לחלל את אל-אקצא ואת ירושלים שלנו. יתרה מזו, ההתנגדות תשחק אותם באמצעות התופת שלה ותטיל עליהם אימה מבוקר ועד ערב, בכל דקה ודקה בחיי היום-יום שלהם."[2][1] כיפת ברזל, קלע דוד ושרביט קסמים הן מערכות הגנה ישראליות מפני רקטות וטילים.

[2] אל-דוסתור (ירדן), 17.5.2023