המכון לחקר תקשורת המזרח התיכון
THE MIDDLE EAST MEDIA RESEARCH INSTITUTE
מאמר ביומון ממסדי קטרי: פוטין פלש לאוקראינה, לסיכול התבססות היהודים המושחתים בה
17/3/2022


מאמר אנטישמי ביומון ממסדי קטרי:

פוטין פלש לאוקראינה כדי לסכל את התבססות היהודים המושחתים בה

 

העיתונאי הפלסטיני, סמיר אל-ברגות'י, פרסם ב-13.3.2022 מאמר בטורו ביומון הממסדי הקטרי אל-וטן, בו טען כיהסיבה האמיתית לפלישה הרוסית לאוקראינה היא רצונו של נשיא רוסיה, ולדימיר פוטין, למנוע נוכחות של יהודים על גבול רוסיה. לדבריו, יהודים החלו להגר לאוקראינה כחלק מתוכניתם להפוך אותה למקום קדוש וכי הדבר עורר את חששו של פוטין אשר מודע "לסכנות" האומה היהודית ופועל למנוע ממנה לפגוע ברוסיה.

 

במאמרו, שהיה רווי הטעיות היסטוריות ועלילות אנטישמיות, האשים אל-ברגות'י את היהודים באחריות לאירועים היסטוריים רבים ומכריעים בתולדות האנושות ולצרות רבות שבאו על העולם, בהם: רצח נשיאי ארה"ב לינקולן וקנדי, רצח הקיסר הרוסי ניקולאי השני, מימון פעילותם של שליטי ברית המועצות סטלין ולנין, תכנון להפיל את מגדלי התאומים בארה"ב, קריסת האימפריה העות'מאנית ו"מכירת המזרח התיכון במחיר זול למערב", שליטה בבנק הפדרלי בארה"ב ובסחר הנשק במערב ועוד.

 

סמיר אל-ברגות'י[1]

 


להלן תרגום קטעים ממאמרו:

 

"הסיבות המוצהרות לכך שפוטין פתח במלחמה כוללת [נגד אוקראינה] הן [הדרישה] שאוקראינה תהיה מדינה נייטרלית וההתנגדות לנוכחות של כוחות נאט"ו בגבול רוסיה. ואולם, [הסיבה האמיתית] הסמויה בינתיים, היא תחילתה של הגירה יהודית לאוקראינה וההכרזה [של היהודים] על העברת קדושתה של ירושלים לשמיים של קייב. משמעות הדבר היא הגעתה [לאוקראינה] של אומה [יהודית], שפוטין מודע לסכנותיה. הנשיא פוטין, שהגיע [לפוליטיקה] מהמודיעין, לא יאפשר למי שפוגע בארה"ב ובאירופה, לפגוע ברוסיה. הוא רואה באוקראינה בסיס קדמי לפגיעה ברוסיה והוא זה שסובל מההיסטוריה של היהודים וממה שהם עשו ברוסיה ובעולם.

 

פוטין הבין מה עשו היהודים באימפריה הרומית ברוסיה [כך במקור] ושנתו נודדת כשהוא קורא על כך שהם [היהודים] הוציאו להורג את [הצאר הרוסי], ניקולאי השני, ואת כל בני משפחתו בשנת 1918 לאחר המהפכה הבולשביקית. הוא מודע לאופן בו חוגי הציונות העולמית מימנו את סטלין, את לנין ואת פשעי 'הבולאק' [כך במקור][2] במשך שבעים שנה, תקופה בה הוצאו להורג 62 מיליון רוסים. יש לו תיק [מסמכים] בנוגע לנושא האימפריאליזם הקפיטליסטי הפראי שיבוא אל קצו - כפי שאומר האינטלקטואל הכווייתי הדגול, פייסל מדוה -  באמצעות מיגור הישות הישראלית, שהיא ראש הנחש הראשון במעלה [של האימפריאליזם].

 

פוטין יודע כי מאחורי המהפכה של נפוליאון עמד איל ההון היהודי רוטשילד. הוא יודע גם כי היהודים הם הבעלים של הבנק הפדרלי [האמריקני] – בית הדפוס של הדולרים האמריקנים - וכי הם אחראים לפעולת יוני הדואר, שבאמצעותה השתלטו על מניות הבנק המרכזי בבריטניה.[3] הוא יודע מיהם אדם וייסהאופט היהודי[4] ושבתי צבי, שעמדו מאחורי כת הדוֹנְמֶה,[5] שאנשיה התאסלמו כדי להיכנס לפרלמנט העות'מאני ומכרו את המזרח התיכון במחיר הזול ביותר למערב לאחר שהפילו את הח'ליפות העות'מאנית.

 

פוטין סבור כי היהודים [צאצאי] הכוזרים גרמו למותם של 26 מיליון מתוך 62 מיליון הרוסים [שהוזכרו לעיל]. הוא יודע שהיהודים עומדים מאחורי קריסת המטבעות וההשתלטות על הסחר בנשק המערבי; [הוא גם יודע] שהם תכננו... להפיל את מגדלי התאומים במרכז הסחר העולמי; שהם עומדים מאחורי הנצרות האוונגליסטית האמריקנית והמורמונים... שהם אחראים לרצח הנשיא האמריקני, אברהם לינקולן... ולרצח [הנשיא] ג'ון קנדי, כשניסה לסגור את הבנק הפדרלי; שהם עומדים מאחורי גניבת הזהב של הקיסרים של סין והצתת המלחמה בין סין ליפן ושהם עומדים מאחורי השיילוקים עוטי המסכות והדוכסים מוונציה.[6]

 

פוטין לא מעוניין שהאנשים האלה יהיו על גבולו לאחר הכרזה על המרת קדושתה של ירושלים בקדושת אוקראינה, שהגירת היהודים אליה החלה עם התקרבות מועד קץ [שהותם] בפלסטין."[7]

 

 [1]  אל-וטן (קטר), 21.7.2018

[2]  כנראה כוונתו לגולאג - ענף של שירותי ביטחון הפנים של ברית המועצות אשר הפעיל מחנות של עבודה בכפייה.

[3]  הבנקאי היהודי, נתן מאיר רוטשילד, התעשר הודות לרכישת ניירות ערך שהיו בשפל לאחר שנודע לו באמצעות יוני דואר כי בריטניה ניצחה את צרפת בקרב ווטרלו בשנת 1815, דבר שהוביל לעליות בבורסה בבריטניה.

[4]  אדם וייסהאופט היה פרופסור למשפט קאנוני, סופר ומשורר גרמני אשר היה מייסד האילומינטי – מסדר סודי, שנטען כי ניסה להילחם בדת, לפתח ולטפח רציונליזם במקומה. הוא לא היה יהודי.

[5] דוֹנְמֶה או דֶנְמֶה (בתורכית:  dönme. בתרגום לעברית: "מומר") - כת שבתאית בעלת מאפיינים מוסלמיים ויהודיים שחבריה מתגוררים ומנהלים את אורח חייהם הדואלי בעיקר באיסטנבול ובאנקרה שבתורכיה. ראשוני הכת היו יהודים שהתאסלמו לאחר שנכפה על מייסד הכת והמשיח מטעמם, שבתי צבי, להמיר את דתו לאסלאם. מאז המאה ה-20 רבים מהם התבוללו ונטמעו בחברה התורכית.

[6]  כוונתו לדמותו השלילית של הסוחר היהודי שיילוק מהמחזה השייקספירי, הסוחר מוונציה.

[7]  אל-וטן (קטר), 13.3.2022