המכון לחקר תקשורת המזרח התיכון
THE MIDDLE EAST MEDIA RESEARCH INSTITUTE
בכיר לשעבר בתנועת החמאס: היהודים הפיצו את ההומוסקסואליות בעולם
4/12/2020


בכיר לשעבר בתנועת החמאס: היהודים הפיצו את ההומוסקסואליות בעולם; "סוטי המין וההומוסקסואלים הישראלים צברו כוח והשפעה"

 

ד"ר מוצטפא יוסף אל-לדאוי, כותב וחוקר פלסטיני ולשעבר נציג חמאס בסוריה, בלבנון ובאיראן, פרסם מאמר הומופובי ואנטישמי גם יחד בו טען כי ההומוסקסואלים הוקעו מהחברה מאז ומתמיד כמבצעי מעשי סדום, סוטי מין,  וכמשחיתי החברה האנושית וכונו בשמות גנאי כגון "מסריחים נאלחים"' ו"בלתי שפויים ולא נורמליים". אל-לדאוי האשים את היהודים בעידוד הומוסקסואליות וסטיות מיניות, בהפצתן בעולם באמצעות הסרטים ההוליוודיים ובהצגת היחסים ההומוסקסואליים כהתנהגות טבעית שיש להגן עליה. לדבריו, סוטי המין וההומוסקסואלים בישראל צברו כוח רב בחברה ואף בפוליטיקה שמקנה להם יכולת להפגין את נטיותיהם בפומבי וללחוץ על הפוליטיקאים הישראלים להיענות לדרישותיהם להכרה בהם כסקטור חברתי ובזכויותיהם. הדבר הפך את ישראל למדינה ידידותית ללהט"בים ואת תל-אביב לבירתם באזור.

 

אל-לדאוי הרהר באפשרות המשמחת שעקב סטיות אלה, החברה הישראלית תתפורר, משפחותיה יתפרקו ויבוא הקץ לקיומה, אך הצר על כך ש"הסוטים ההומוסקסואלים... הללו כובשים את ארצנו ומטמאים את הדברים המקודשים לנו ומפיצים בארצנו הרס ושחיתות" ולבסוף אף הזהיר את בני האומה הערבית שכרתו לאחרונה ברית עם ישראל, מפני חרון אפו של אללה.

יצוין כי בכיר החמאס לשעבר מרבה לפרסם מאמרים אנטישמיים. בעבר פרסם אל-לדאוי מאמר בו טען כי היהודים נהגו בכל פורים להגיר את דמו של ילד לא יהודי כדי להכין ממנו "מאפה גדול" לרגל החג[1]. במאמר אחר טען כי לקראת חג הפסח נהגו היהודים לסחוט את דמו של ילד נוצרי כדי להכין ממנו מצה.[2]

 

ד"ר מוצטפא יוסף אל-לדאוי[3]


 

להלן תרגום קטעים מן המאמר:

 

"כותבים במזרח ובמערב אירופה, כותבים בכירים של האימפריה הרוסית בעבר ואחרים מקרב מחברי הרומנים הבינלאומיים המפורסמים, הקדומים והמודרניים, מגדירים אותם [את ההומוסקסואלים] כך: מבצעי מעשי סדום שלא כדרך הטבע; הומוסקסואלים סוטים; מסריחים נאלחים; בלתי שפויים ולא נורמליים; אנשים הפועלים בניגוד לטבע האדם ונוהים אחר היצר; קורעים משפחות ומקלקלים אותן, משחיתים את החברות האנושיות ומחריבים בתים שוקקי חיים. כזה מוניטין רע היה להם ברוסיה, באירופה המזרחית, באמריקה ובכל התפוצות. כאשר העמים התוודעו אליהם ואל האמת לגביהם הם חששו לבניהם מפניהם, הרחיקו אותם מהם והמשיכו לעקוב אחריהם מחשש שישתלטו על ילדיהם, ינצלו את תמימותם וישחיתו את טבע הבריאה שלהם.

 

מדובר ביהודים שהוליווד הציגה בסרטיה והקולנוע הבינלאומי הבליט אותם בהקרנותיו, שפך אור על טבעם  החולני ועל תכונותיהם הנתעבות וחשף את דמותם האמיתית המעוותת ואת טבעם הסוטה [[כאילו היו דבר לגיטימי.. הם אוהבי סטיות ושינוי מין, מעודדים יחסים הומוסקסואליים ומטיפים להם, שכן הם התרגלו לנפק סצנות מבישות ולנהל דיאלוגים מחפירים המפגינים את נטיותיהם הסוטות וחושפים בגלוי את המבנה הנפשי הרקוב שלהם ואת האמת המצחינה לגביהם. לפעמים הם לא מסתירים אותה [את האמת הזאת, ובוודאי]  שאינם מגנים אותה לעולם, שכן הם רואים בה דבר טבעי שאין להתבייש בו והתנהגות אנושית מקובלת שעל החברות לקבלה ולא להתנגד לה. הם קוראים שלא להתנכל למי שמאמצים התנהגות זו, לא לבודד או לנדות אותם ולא להפלות ביניהם ולדכא אותם.

 

סוטי המין וההומוסקסואלים הישראלים, שמספרם החל לעלות והם צברו כוח והשפעה, הפגינו את יחסיהם [החד מיניים] והתגאו בסטיותיהם, ארגנו את שורותיהם ודיברו בקול אחד. הם התחילו לדרוש מהחברה הישראלית להכיר  בהם כאחד הסקטורים [הלגיטימיים] בחברה המכובדת והמוערכת ולתת הכשר ליחסיהם החד-מיניים, להבטיח את זכויותיהם הציבוריות, לכבד את חירותם האישית ולהתחייב שלא לפגוע בהם - נפשית או פיזית - אלא להאזין לדרישותיהם ולהקשיב לצרכיהם. הם הפכו לבעלי יכולת לכופף את הפוליטיקאים ולאלץ את ראש ממשלת ישראל ואת ראשי המפלגות לקבל את תנאיהם ולהסכים לדרישותיהם, אחרת, הם יכולים להשתמש בקולותיהם בבחירות כדי להזיק להם ולהצביע לאחרים ובכך לשנות את המפה הפוליטית לטובתם.

 

הישות הציונית נחשבת לאחת המדינות היותר מתאימות להומוסקסואלים, לטראנסג'נדרים, ביסקסואלים ולחיים זוגיים [שלהם], שכן החוקים הישראלים החלו להתיר את כל סוגי החיים הזוגיים המבוססים על חוזים שנעשים בהסכמה, הרשומים במישור המקומי או בחו"ל. העיר תל אביב מוגדרת כעיר הידידותית ביותר ללהט"בים וכבירתם במזה"ת ויש בה חופים המוקצים להם ומוסדות המטפלים בהם. ב-2018 התקיימה ברחובותיה הפגנה בהשתתפות של למעלה מרבע מיליון להט"בים[4].

 

לסוטי המין הישראלים יש כעת איגודים, התאחדויות, ארגונים ומוסדות המארגנים את פעילותם ומבצעים אותה. הם גם מתאמים את מאמציהם ומסייעים [לקהילת הלהט"ב] לקיים ועידות, סימפוזיונים והרצאות ולארגן התקהלויות, מצעדים והפגנות כדי להביע את דעותיהם ולהגן על זכויותיהם. ברחובות תל אביב ובעוד ערים התקיימו מצעדים של עשרות אלפי [להט"בים] שמשכו אליהן מאות אנשים כמותם, או אנשים התומכים בהם מקרב החברה הישראלית וחברות אחרות. הם החלו להיות מודעים לכוח שיש בידיהם ולמספרם הרב ולמידת השפעתם. הדבר אילץ את מנהיגי המפלגות הפוליטיות להתחשב בהם, להגן על דעותיהם ולהגן עליהם מפני מי שמתנגדים לדרך התנהגותם ולעצם קיומם.

 

ייתכן ששר הביטחון של הישות הציונית, בני גנץ, היה אחד האנשים שהקשיבו להם ותמכו בפעילותם יותר מכל, עד כי כמה ישראלים האשימו אותו בהומוסקסואליות וטענו כי הוא משתייך לקהילות סוטות המין הללו. זאת, משום שהוא קרא להכיר בהם כסקטור חברתי [לגיטימי], הסכים לכנותם [במסמכי משרד הביטחון] הורה 1 והורה 2 [במקום אבא ואמא]... קרא להעניק להם סיוע חברתי ומשכנתאות... ולחוקק חוקים שיבטיחו לשמור על משפחותיהם המיוחדות ועל זכויות משפחותיהם הלא ביולוגיות...

 

כל המפלגות הישראליות, להוציא את הדתיות הקיצוניות שבהן, משתוקקות להשיג את נאמנותם של הלהט"בים ולהבטיח [לעצמן] את קולותיהם בבחירות. זאת, משום שמספרם רב, פריסתם נרחבת, קולותיהם משפיעים...  ונוכחותם בולטת. כמו כן, יש בקרבם חיילים וקצינים בצבא, חלקם בעלי דרגות צבאיות גבוהות, וגם בכנסת הישראלית יש כמה מהם, משני המינים; בממשלות הישראליות הקודמות היו - וגם בממשלה הנוכחית יש -  כמה הומוסקסואלים שאינם מסתירים את נטייתם המינית ואת יחסי הזוגיות שלהם, ואף משתמשים בכך כדי ללחוץ על המפלגות, במטרה להשיג מהן אי אלו הישגים כספיים וחקיקתיים [לטובת הקהילה הלהט"בית].

 

ייתכן שלא כל כך מעניין אותנו אם החברה הישראלית מקבלת את ההומוסקסואליות או אוסרת אותה ונאבקת בה, שכן מדובר באומה הידועה בנטיות הסוטות הללו מאז צמיחתה, [אומה] שההומוסקסואליות הפכה להיות תואר שנלווה אליה ודבק בה. אולי אנחנו אף שמחים על המחלות שפוקדות אותם ועושות בהם שַׁמּוֹת, בין אם מדובר במחלות בריאותיות או מחלות חברתיות, שהרי אין דבר שמזיק לחֶברות יותר מאשר יחסים סוטים כאלה. ייתכן שיבוא יום שהחברה שלהם תתפורר, המשפחות שלהם יתפרקו, דורותיהם ייהרסו, הריבוי שלהם ייפסק ויבוא הקץ לקיומם. אולם, מצער אותנו שהסוטים, ההומוסקסואלים, הטראנסג'נדרים, מבצעי מעשי הסדום והלסביות הללו כובשים את ארצנו ומטמאים את הדברים המקודשים לנו ומפיצים בארצנו הרס ושחיתות, עולים עלינו בכוח ובגבורה, שולטים בעתידנו ובקביעת גורלנו. זאת, בעוד אומתנו - שהיא האומה הטובה ביותר, המאוזנת ביותר, המכובדת והנאצלת ביותר - מתעלמת מהם ונבצר ממנה להתמודד עמם. יתרה מזו, כמה מ[בני אומתנו] הסכימו להכיר בהם [בישראלים] למרות נחיתותם, לכרות עמם ברית ולסייע להם בגזלת זכויותינו ובדיכוי עמינו, ושכחו שאללה, שגרם לאדמה לבלוע אנשים כמותם, צופה בהם, מעניק להם ארכה, אך לא זונח את ההשגחה עליהם. אחת מן השתיים: או שינערו את ידיהם מהם [מהישראלים], יחזרו בתשובה וישובו לאללה, או שיפגע בהם ברק מהשמיים ויהרגם או שיפגע בהם חרון אפו של אללה, שיכעס עליהם עד אשר ישובו להעדיף את עמם ואת עקרונות אומתם."[5][3]  www.nononline.net, 12.10.2018

[4] הכוונה להפגנה שהתקיימה ביולי 2018 בכיכר רבין בת"א נגד אפליית קהילת הלהט"ב, בה השתתפו על פי דיווחים בתקשורת הישראלית כ-80 אלף איש. ראה הארץ (ישראל), 22.7.2018.

[5]   www.maannews.net  , 22.11.2020