המכון לחקר תקשורת המזרח התיכון
THE MIDDLE EAST MEDIA RESEARCH INSTITUTE
מאמר באתר מפלגת האח"ס במצרים: שליטים ערבים מסייעים ליהודים להשתלט על העולם
24/3/2019


מאמר באתר מפלגת האחים המוסלמים במצרים: שליטים ערבים מסייעים לתכניתם של היהודים להשתלט על העולם


ב-19.2.2019, כשבוע לאחר כינוס ועידת ורשה בהובלת ארה"ב ובהשתתפות שרי חוץ ערביים וראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו, אשר דנה באיום האיראני, פרסם הכותב המצרי, חמזה חוסיין, באתר של מפלגת החירות והצדק של האחים המוסלמים במצרים,[1] מאמר בעל מוטיבים אנטישמיים, בו טען כי  המנהיגים הערבים שהשתתפו בוועידה, משרתים את תכנית היהודים להשתלט על העולם. לדבריו, מאז ימי הנביא מוחמד מקדמים היהודים, המונעים משנאה לאסלאם, מזימה שנועדה לרדות במוסלמים ולהשתלט על משאבי העולם כולו, כשהם פועלים בסתר ומשיגים את מטרותיהם באמצעות מנהיגים מוסלמים עריצים, המשרתים בלא יודעין את האינטרסים של היהודים. יחד עם זאת טען, כי לאחר שהיהודים יגיעו למעמד רם ושליטה בעולם, צפויה להם ולכל מי שסייע להם "קריסה מהדהדת".

 

להלן תרגום קטעים מהמאמר:  

 

"הגורמים המשתנים, הסכסוכים, המלחמות והחורבן המתרחשים כעת הם לא דבר חריג ולא דבר חדש עבור תושבי כדור הארץ. המלחמה האכזרית נגד האסלאם וכל מה שקשור אליו איננה אלא [חוליה] בסדרה ארוכה של סכסוכים שהחלו עם לידת הנביא מוחמד, דרך העברת ההנהגה מבני ישראל אל המוסלמים וצמיחת השנאה היהודית כלפי הנביא מוחמד והמוסלמים... מי שעוקב אחר המזימה שתוכננה ואורגנה בידי האומה היהודית, ימצא כי היא פונה בכל כוחה לכיוון המסורת הרבנית שלה, לפיה ינחלו [היהודים] את השליטה הסופית על העולם, מעמדם יהיה הרם ביותר, והם ישלטו על משאבי העולם, [אלא] שאחר כך תבוא קריסה מהדהדת,[2] שתהיינה לה השפעות מרות על כל מי ששיתף פעולה וסייע להתבססות הציונית עלי אדמות...

 

המלחמה היוקדת [המתנהלת כיום] ואשר התלהטה... ב-2013 [השנה בה הדיח אל-סיסי את שלטון האח"ס בראשות מורסי] לא היתה מלחמה נגד האח"ס כפי שחלק חושבים, אלא היא מלחמה שהחלה כדי לכתר את האסלאם... זאת, כדי שיפציע אורה של האומה היהודית... עלייתו לשלטון של טראמפ והשליטים האחרים שפועלים לסיכול ההתקדמות האסלאמית הם רק חוליה בסדרה שנועדה להנחיל ליהודים שליטה בעולם. ההשתטחות של המנהיגים הערבים ושל מנהיגים מוסלמים רבים אחרים [בפני היהודים והציונים] היא רק ההכנה לקראת ההשתטחות של [כל] העמים בפני השליטה היהודית, פרט למי שאללה ירחם עליו.

 

אנשים חושבים שהסכסוך הנוכחי בין הערבים והמוסלמים לבין עצמם, או החדירה של צבאותיהן האדירים של אומות [העולם] לכל [ארץ] מוסלמית [נובעים מכך] שכולם [קרי, המנהיגים] פועלים לטובת מולדתם או נלחמים במה שמכונה 'הטרור'. אולם, העדות הברורה היא שכולם סוללים את הדרך כדי לרומם את המדינה היהודית מעלה, מבינים זאת ופועלים למען מטרה זו. למרבה הצער, כל העמים האסלאמיים והערביים לא מבינים ולא תופסים את המזימה הנרקמת נגדם. [מנהיגיהם] חושבים ש[הגורמים היהודים והציונים] שהם פועלים כעת למענם יגנו [בבוא העת] על כסאותיהם ועל משרותיהם, ואינם מבינים שהם יהיו הראשונים שיוקרבו בתום תפקידם...  

 

הבה נביט במצבן של אומות [העולם] המובלות כצאן לעבר הכעבה הציונית, אשר הצליחה לממש את שאיפתה מבלי לשפוך את דם בניה ומבלי להיכנס ליריבויות עם עמי העולם הידידים, אלא הצליחה להניע את העולם כולו לעבר מטרותיה. כולם מרוצים ממה שהם עושים [למען היהודים], אך מבלי להבין ומבלי לדעת למה [באמת] משתוקקת האומה היהודית... אינני חושב שהערפל [סביב המזימה הזו] יתפזר במהירות או בקלות מבלי שנשקיע את המאמץ הראוי להשגת הניצחון, או לפחות להדיפת השקר ותומכיו, וחשיפת הזיוף שבו מצטייד כל [שליט] עריץ הפועל בכל כוחו [לקידום] השתלטות היהודים על המוסלמים.

 

היהודים לא מפיצים רק את עץ הר'רקד ברחבי העולם[3] אלא הם גם [מקדמים] יצורים אנושיים מבני עמנו שהיהודים הצמיחו אותם ברחם טמא ואח"כ הציבו אותם כשליטים [על המוסלמים].

 

ועידת ורשה הבהירה למה משתוקקת ההנהגה היהודית... ואת החולשה שפקדה את האומה האסלאמית, שהפכה אותה לחסרת ערך בעיני אומות [העולם]. אולם, מה שקרה לא היה בגלל פיקחות הציונים, לא בגלל מדיניות טראמפ, ולא בגלל שכולם חברו זה לזה בהגנה על ביטחון ישראל, אלא זו אמת רבנית שגזר [אללה] על האומות והעמים ועל עם ישראל שיתרומם ויתנשא בעולם וישלוט במוסלמים על ידי הצבת השליטים העריצים עליהם. אלא שהיהודים מבינים שסופה של התרוממות זו [יבוא] וכל הנהגה מקרבם פועלת כדי שסוף זה לא יהיה בתקופתה..."[4]

 [1] המפלגה מזוהה עם פלג ההנהגה הוותיקה של האח"ס בראשות מחמוד עזת.

[2] ברוח הדברים שנאמרו בקוראן, סורה 17 פסוקים 8-4.

[3] עץ הר'רקד מכונה במסורת המוסלמית "עץ היהודים", שכן חדית' מפני הנביא מוחמד מספר כי לפני יום הדין המוסלמים ילחמו ביהודים ויהרגו אותם. היהודים המבקשים מפלט יסתתרו מאחורי אבנים ועצים אך אלה יסגירו אותם למוסלמים, חוץ מעץ הר'רקד שלא יסגיר אותם. לפיכך, על פי האמונה המוסלמית, היהודים מפיצים בכוונה את עץ הר'רקד.

[4] http://fj-p.net, 19.2.2019