המכון לחקר תקשורת המזרח התיכון
THE MIDDLE EAST MEDIA RESEARCH INSTITUTE
איתאללה נורי המדאני: המשטר הציוני פתח מרכז קניות לסחר בנשים לעיני מיליארדי אנשים
24/2/2019

 

איתאללה נורי המדאני: המשטר הציוני פתח מרכז קניות לסחר בנשים מול עיני מיליארדי אנשים

 

איתאללה חוסין נורי המדאני, מבכירי חכמי ההלכה השיעיים של הממסד השלטוני באיראן, שלח מכתב למשתתפות בתחרות השתיים עשרה לידיעת הקוראן בעל פה לנשים, בשם 'דאר אל -קוראן של האמאם עלי' שהחלה ב-15.12.2018 בג'מכראן, קום. המדאני הדגיש במכתבו את מעלת הנשים באסלאם וחשיבותן במסורת הקוראנית, לעומת היחס המזלזל והשפל לנשים בתרבויות הקדם והבתר אסלאמיות, במערב ובמזרח.

 

הוא פתח את מכתבו בפסוקים מהקוראן המדברים על שיוויון זכויות בין נשים וגברים והזהיר את האנושות מפני היחס השפל של המשטר הציוני לנשים. לדבריו, המשטר הציוני פתח מרכז קניות לממכר נשים והוא סוחר בנשים בפומבי. עוד האשים את המשטר הציוני ברצח לשם מכירת איברים בדומה לבן טיפוחיו, דאעש.

 

להלן תקציר ממכתבו של איתאללה נורי המדאני:

 

"מורנו, [איתאללה] עלאמה טבאטבאי [מגדולי פרשני הקוראן בעולם השיעי במאה אחרונה] אומר בפירוש אל-מיזאן שהפסוקים האלה ירדו בעידן בו חשבו שאשה המבצעת עבירה כלשהי צריכה לקבל עליה אחריות ועונש אך אם היא עושה מצווה, הבעל הוא זה שמקבל את השכר. הדבר נבע מכך שמבחינתם האשה היא שפלה ובזויה ולא ראויה לקיים מצוות ולקבל שכר. פסוקים אלה [של הקרואן] דוחים את החשיבה הזו.

 

אמנם דעות ברבריות כאלה לא היו מוגבלות רק לעידן [הנביא] מוחמד וחצי האי ערב ולהעלבת נשים וביזויין יש היסטוריה עצובה בכל העולם ובהרבה דורות.

 

בהודו החשיבו את האשה משנית לגבר ושאין לה זכות לחיות אחרי מות בעלה ולכן היו שורפים אותה ביום הארבעים לפטירת בעלה. במצרים העתיקה בכל פעם שמימי נילוס התמעטו היו מטביעין בו בתולה אחת כדי שמימיו יתרבו. באפריקה היו מוכרים את הנשים כמו בהמות בסיטונאות. בסין נשללה מנשים הזכות ללמוד והן תמיד קבלו מאבותיהן ובעליהן מכות ועלבונות וכפו עליהן עבודות פרך.

 

כמו כן, בחצי האי ערב עצם הולדת בת במשפחה נחשבה בזיון והיו אף קוברים אותן בחיים. אמנם גם במדינות בעלות ציוויליזציה באותם זמנים בוצעו מעשים נגד נשים לא פחות מן האומות הברבריות, לדוגמא ברומא העתיקה ראו בנשים בריה שפלה, טמאה ושטנית ובאיראן העתיקה, באימפריה הסאסאנית, החזיקו נשים כבחפץ שיש עליו בעלות וגם במדינות אירופאיות הנשים היו בדרך כלל מקופחות [ומנושלות] מכל זכות חברתית ומירושה. בצרפת בשנת 586 אחרי ויכוחים רבים הגיעו למסקנה שגם האשה נחשבת לבן אדם [אך] נבראה כדי לשרת את הגבר.

 

כל אלה הן דוגמאות לעושק ולאכזריות שהיו נחלת הנשים לפני גילוי האסלאם היקר. אך עם עליית שמש האסלאם וקריאתו הרחמנית של נביא הרחמים מוחמד, רוח שמחה ותקווה נשבה באנושות. הוא תמיד הזכיר את מקומה החשוב והרם של האשה בחברה המוסלמית והסגולות המצויות במהותה.  הוא העביר לעם הרבה פסוקים בקוראן בדבר מעלתה החשובה של האשה וערכה הרם בחברה ...

 

אנו מקווים​​  שנשות החברה שלנו וכל הנשים בעולם יהיו ערניות לכך שהציונים והקולוניאלים בעולם רוצים עדיין להחפיץ את הנשים. לא מזמן פורסם בחדשות שבישראל נפתח מרכז קניות לסחר בנשים והסרט של [חנוכת מרכז הקניות] שודר גם בעולם. שידרו [בכתבה] שהושיבו את הנשים כמו סחורות בחלונות הראווה של חנויות והדביקו עליהן מחיר למכירה. זה בעצם אותו מעשה שהדאעשניקים, פרי הטיפוחים של אמריקה וישראל, עשו בעיראק וסוריה. חטפו הרבה בחורות ומכרו אותן בשווקים, ועכשיו המשטר הציוני פותח קניון לסחר בנשים באופן רשמי מול עיני מיליארדי אנשים בעולם!!

 

האם חוסר התרבות והברבריות שהיום שולטים ביהירות העולמית [כינוי לארה"ב] ובציונים אינה גרועה יותר מאשר בתקופה הקדם אסלאמית בחצי האי ערב? מדוע היום 1400 שנים [לאחר האסלאם] אנו עדים לכאלו מראות מזוויעים בעולם? מדוע המצפון הכללי של האנושות והקהילות בנות התרבות שותק נוכח סחר בבני אדם ומכירתם? ועוד יותר נפשעת רציחת בני אדם ומכירת אבריהם ע"י המאפיה של ישראל?  עד כמה שוקעת האנושות בתהום הנשייה? איזו הצדקה יש למגינים על החברה המערבית נוכח הפשעים של ישראל? אלה החושבים שראשי השלטון והקהילות המערביות הם בעלי התרבות ... איזו הצדקה יש להם בהגינם כעבד הנרצע על ישראל, ישראל שפותחת רשמית שוק למכירת בני אדם?

 

מדוע האו"ם ושאר הקהילה הבינלאומית שותקים נוכח המעשה האנטי אנושי הזה של ישראל? האם גם הם איבדו את זהותם? אלהים, אנו מתלוננים אליך."[1]


איתאללה חוסין נורי המדאני


 

 
[1]  ח'בר און ליין (איראן), 16.12.2018