המכון לחקר תקשורת המזרח התיכון
THE MIDDLE EAST MEDIA RESEARCH INSTITUTE
המשטר האסלאמי של איראן חוגג ניצחון בסוצ'י על דאעש, ארה"ב והציונות
5/12/2017


המשטר האסלאמי של איראן חוגג ניצחון בסוצ'י על דאעש, ארה"ב והציונות

 

הקדמה:

פסגת סוצ'י ב-22.11.2017 היוותה הזדמנות מדינית לאיראן לחגוג את ניצחון "חזית ההתנגדות" בהנהגתה, על פני דאעש ועל פני הכוחות המערביים ובראשם "היהירות העולמית", קרי ארה"ב, והציונות, נגדן היא מנהלת מערכת תעמולה מסיבית ומאשימה אותן בהקמת דאעש ובתמיכה בו.

 

חגיגות הניצחון ונאומי הבכירים האיראניים שנתנו לכך ביטוי, כללו את המנהיג העליון ח'אמנאי, מפקדי משה"מ בהם ג'עפרי וסגנו סלאמי, אינטלקטואלים המקורבים למשטר ורבים אחרים. בנאומי ניצחון אלה הציגה ההנהגה האיראנית את הדרך שבה היא רואה את ההתרחשויות המסעירות את העולם האסלאמי מאז האביב הערבי משלהי 2010 ואף לפניו, את מעמדה של איראן באזור ובעולם ואת חזונה לעתידו שהוא יישום חזון המהפכה האסלאמית של איתאללה ח'ומיני –  יצוא המהפכה. בכוח חזון זה הצליח המשטר האיראני להפוך את איראן למעצמה אזורית ואף עולמית שהרחיבה את אחיזתה בשנים האחרונות ל-4 בירות (בגדאד, דמשק, בירות וצנעא) ו-3 ימים (המפרץ הפרסי, ים סוף והים התיכון),[1] ועוד ידה נטויה. עיקרו של החזון, שהוכח מחדש באמצעות "המלחמה בדאעש", הוא הקמת מיליציות אסלאמיות עממיות, עפ"י מודל הבסיג' האיראני, במדינות שונות שיישאו על גבן את המהפכה האסלאמית. היעד המוצהר הבא של המיליציות השיעיות הפרו-איראניות הוא הציונות. יעד זה מסייע למשטר האיראני לעמעם את היות העולם הסוני הערבי יעדו העיקרי.

 

הניצחון האיראני-שיעי על דאעש מהווה ניצחון על יריבותיה של איראן בעולם הסוני, על סעודיה ובעלות בריתה ואף על תורכיה, שאותה דחקה איראן בסוריה להשפעה בצפונה בלבד.

 

יצוין כי החגיגות בטהראן נערכות בשלב קריטי שבו עדיין יש מראית עין של ברית בין מרכיבי הקואליציה האיראנית-רוסית-תורכית, שיכולה להתערער נוכח האינטרסים המנוגדים של חבריה והן נועדו בעיקר להצדיק תביעות מדיניות וצבאיות בסוריה על יסוד תרומתה של איראן לניצחון אותו היא משווקת בעולם.

 

להלן עיקרי הצהרות הניצחון של ההנהגה האיראנית:

 

ח'אמנאי: "המשטר האסלאמי באיראן ... יהיה הכלי המנצח את אויבי האסלאם... יש להילחם בגידול הסרטני – ישראל"

המנהיג העליון עלי ח'אמנאי נאם בכנס אוהדי "אהל אל-בית" ב-23.11.2017 בטהראן ואמר: "איראן עמדה ותעמוד מול מזימות חזית היהירות והציונות הרוצות ליצור מלחמה ומאבק [פנימיים] בין המוסלמים. בסיוע האל, ננצח במלחמה הזו, כפי שעץ דאעש הנפשע נכרת בעיראק ובסוריה.

 

עולם האסלאם יכול היום לעמוד נגד הכפירה והיהירות. המשטר האסלאמי באיראן הרוצה ליישם לגמרי את השריעה האסלאמית יהיה הכלי המנצח את אויבי האסלאם.

מזה כארבעים שנה יש מזימות, לחץ וסנקציות על המשטר האסלאמי מצד אמריקה והציונות. למרות כל הלחצים האלה, איראן התקדמה באופן עצום והיא ניצבת מול חזית היהירות במלוא העוצמה. אני אומר מפורשות שאיראן תסייע בכל מקום שיש צורך בנוכחותה כדי להילחם בכפירה וביהירות. בעניין זה, לא נתחשב באף אחד.

סוגיית פלסטין עומדת בראש סדר העדיפויות של עולם האסלאם. סוגיית פלסטין היא המפתח לניצחון על אויבי האסלאם, כי חזית הכפירה, היהירות והציונות כבשו את המדינה האסלאמית – פלסטין, והפכו אותה לבסיס ליצירת חוסר ביטחון במדינות האזור. יש להילחם בגידול הסרטני – ישראל...

 

אני תקווה שיגיע היום בו העם הפלסטיני יהיה הבעלים של ארצו. אותו יום יהיה יום חג לעולם האסלאם.

ביום שפלסטין תחזור לעם הפלסטיני המכה האמתית תנחת על גב היהירות ואנו משתדלים להגיע ליום זה".[2]

 

מפקד משה"מ ג'עפרי: "עניינו הוא עם "השטן הגדול" ... אמריקה וישראל. לכן, האיפוק שלנו מול סעודיה"

ב-23.11.2017 אמר מפקד משה"מ ג'עפרי במסיבת עיתונאים: "אני מברך על הניצחונות האחרונים והגדולים של חזית המהפכה האסלאמית נגד חזית השקר והשמדת השלטון הארור של דאעש... נוכחות העם ותמיכתו, קרי הבסיג', הם הגורמים לניצחונות הגדולים של האומה האיראנית, הן בתקופת המהפכה, הן בתקופת 'ההגנה הקדושה' [מלחמת איראן - עיראק] והן נגד כל המזימות.

 

הבסיג' מגלם את ההתנגדות של העם האיראני והעמים המוסלמים באזור... יותר משליש העם חברים בו... הבסיג' נוצר באיראן לפי פקודת האמאם [ח'ומיני]. התנגדות עממית זו ושמונה שנות 'ההגנה הקדושה' גרמו לכך שהעמים האחרים לקחו מכך דוגמא.

 

היום רואים שחזבאללה שומר על מדינתו מפני ישראל והוא מהווה בסיג'. לולא הבסיג' העממי בסוריה היא הייתה נחלקת לכמה חלקים והיום מדינת סוריה לא הייתה קיימת. כך גם בנוגע לעיראק. דאעש רצה להקים משטר כדי להילחם במהפכה האסלאמית [של איראן]... גורל המהפכה האסלאמית קשור בבסיג'...

 

הניצחון הזה אינו השמדה מלאה של דאעש. זו רק השמדת משטר דאעש ויש הבדל בין השניים. דאעש נמצא במדינות שונות כאפגניסטן, כקבוצות גרילה וקבוצות מחתרתיות והן מהוות איום על האסלאם. לכן, יש לנו תכנית לחימה נגד מזימותיהם. יש לנו מוכנות טובה נגד האיומים האלה וכבר הוכח בפועל שחזית ההתנגדות היא יעילה...

 

סעודיה נוקטת גישה עוינת כלפי איראן וכלפי חזבאללה. למהפכה האיראנית יש עקרונות ומטרות שבאופן טבעי נוגדות את האינטרסים של חלק, בכללם, אמריקה, ישראל וכפופיהן באזור... כל מי שנמצא בחזית היהירות נאבק בחזית המהפכה האסלאמית וההתנגדות. למרבה הצער, סעודיה היא אחת מהן. היא מונתה על ידי היהירות [ארה"ב] ופעמים רבות הוכח שיש לה קשר ביטחוני ומודיעיני עם ישראל. טבעי שהסעודים רואים עצמם בחזית הנגדית למהפכה האסלאמית.

 

אין לנו שום עסק עם אלה שמונו על ידי היהירות. העסק שלנו הוא עם 'השטן הגדול' עצמו ועם הגורם העיקרי, כלומר אמריקה וישראל. לכן, אנו מגלים איפוק מול סעודיה ולא רוצים להילחם עמה ישירות. אני ממליץ [לסעודים] להפסיק את העניינים האלה, ואם לא, הם ניצבים מול חזית המהפכה וייפגעו מהרסיסים...

 

הגורם המרכזי והקובע בלחימה בדאעש היה הכוחות העממיים, והיה צורך בהנהגה ובניהול הכוחות העממיים האלה. הניהול העממי והמהפכני התגלה בסוריה ובעיראק אצל אחי היקר, הגנרל סולימאני, ויקירים נוספים.

 

כאשר מסתכלים על חלק מהשהידים במקומות הקדושים, רואים שהם היו גמלאי משה"מ שהגיעו לחזיתות כדי להעביר מניסיונם מ[תקופת] 'ההגנה הקדושה'.

 

בכל מקום נתמוך בעמים המוסלמים הנמצאים תחת דיכוי. הסיוע שלנו שונה במדינות האחרות בכללן תימן. הסיוע שלנו צריך להיות לפי בקשת השלטון. שם, השלטון נמצא בידי אנצאראללה והסיוע שלנו הוא ברמה של ייעוץ צבאי ולרוב רוחני.

 

היום אומרים שכל מלחמה חדשה תגרום למחיקת המשטר הציוני. זו טענה מוכחת. הם [הציונים] ראו [רק] חלק מהיכולת של חזית ההתנגדות במלחמת 33 הימים [שם לועזי - מלחמת לבנון השנייה] ומלחמת 22 הימים [שם לועזי - מבצע 'עופרת יצוקה']. היום כבר נוצרה החזית העצומה של ההתנגדות ועניין זה [מחיקת המשטר הציוני במלחמה חדשה] הוכח.

 

גורל חזית ההתנגדות קשור אחד בשני וכולם מאוחדים. אם ישראל תתקוף חלק מ[חזית ההתנגדות] כל השאר יגיעו כדי לסייע...

 

מהות חזבאללה נמצאת בנשקו. מהות חזבאללה היא היותו חמוש ומצויד מול האויב המושבע של העם הלבנוני – כלומר ישראל, שכן, לבנון היא המטרה הראשונה של הישראלים. טבעי שחזבאללה יהיה מצויד בנשק הטוב ביותר לצורכי הביטחון. נושא זה לא נתון למו"מ. כל העם הלבנוני [חוץ] מכמה קבוצות קטנות שמונו על ידי [היהירות] תומך בנשק של חזבאללה.

 

בדומה לחשד השעבי בעיראק, נוצרו היום בסוריה כוחות עממיים שמילאו תפקיד יעיל בלחימה בטרור. כעת, על הממשלה והפרלמנט הסוריים להכיר רשמית בכוחות עממיים אלה, בחוקיהם. כמובן שבשאר אסד מעריך את הכוחות האלה ובוודאי שיכיר בהם מבחינה חוקית, כדי שיהיו מוכנים לאיומים העתידיים...

 

העם ומשה"מ מוכנים לבנות את סוריה מחדש. קיימתי כמה ישיבות עם הממשלה וראינו שמשה"מ יכול למלא תפקיד בעניין זה טוב יותר מכולם. זה כבר תלוי ברצון הממשל הסורי. קיימנו שיחות בעניין זה וכעת [נערכים לכך].

 

הודות למהפכה, הרמטכ"ל שלנו, שהשיג הצלחות רבות ב'הגנה הקדושה', הפך כעת למפקד הכללי המנחה את חזיתות [הלחימה] בעיראק, סוריה והאזור וגם בהן השיג הצלחות רבות.

 

לפי הקוראן, אויבינו טיפשים ואינם יכולים להבין את מהות המהפכה ואת יכולתה של המהפכה ושל חזית ההתנגדות ולהילחם בהן. לכן כל איום עתידי יובס. כדאי שיינטשו את הטבע התוקפני והיהיר [שלהם]. למשל בתימן, הסוף יהיה בוודאי תבוסה משפילה של סעודיה."[3]

 

ג'עפרי: לבסיג' תפקיד מכריע בניצחון כוחות ההתנגדות; היום כבר נוצר הבסיג' העולמי של חזית האסלאם

מפקד משה"מ, עלי ג'עפרי, אמר בכנס הבסיג' ב-26.11.2017: "באשר לתפקיד המכריע של הבסיג' בניצחונות חזית ההתנגדות – במבצעים שהתרחשו מסביב לחלב, תחילה השתתפו גדודי פאתחין ממשה"מ בטהראן ולאחר מכן נוצרה חטיבת פאתחין בטהראן. הם היו הכוחות הראשוניים שהפגינו נוכחות המונית במבצעים מסביב לחלב, לצד צוותים מקצועיים מתקופת 'ההגנה הקדושה' [מלחמת איראן - עיראק]. הניצחונות של היום הם תוצאת נוכחות כוחות איראניים וכוחות עממיים ממדינות אחרות וכן הנוכחות האפקטיבית של מפקדים איראניים.

 

היום, החזבאללה בלבנון הוא תוצאה של העברת ניסיון הבסיג' למדינות אחרות. כמו כן, בסוריה, אורגנו קרוב למאה אלף כוחות עממיים כדי להגן על מדינתם והם מוכנים להגן עליה. בעיראק נוצרו כוחות החשד השעבי ולכן אמריקה וסעודיה הבוגדת לא הצליחו להגשים את מטרתן וליצור חוסר ביטחון במדינה זו.

 

העברת ניסיון הבסיג' [האיראני] למדינות אחרות השיגה תוצאות טובות. היום כבר נוצר הבסיג' העולמי של חזית האסלאם. נוצרו גרעיני התנגדות במדינות האזור ובמדינות רבות בעולם ובעתיד נראה את תוצאותיהן הטובות [של התפתחות זו].

 

ממד אחד של המלחמה בטרוריסטים התכפיריים בסוריה היה אידאולוגי. המלחמה בדאעש התכפירי בסוריה גרמה לכל אלה שאהבו את האסלאם ואת המהפכה האסלאמית להתנדב ולרוץ מתוך חשק ורצון לחזית המלחמה בטרוריסטים.

 

בכל מקום בו התרחשו משבר או בעיה גדולה, הכוחות העממיים התארגנו מתוך אמונה ורצון והסירו את הבעיה או את המשבר.

 

המלחמה שהתרחשה באזור הייתה מלחמת עולם גדולה שמעצמות העל הגיעו לזירת הלחימה ומילאו בה תפקיד."[4]

 

סגן מפקד משה"מ סלאמי: "השפעת המהפכה האסלאמית התרחבה"

סגן מפקד משה"מ, חוסין סלאמי, אמר בכנס לזכר השהידים, ב-22.11.2017:  "אמריקה, אנגליה, המשטר הציוני ובעלות בריתם באזור חשבו שיוכלו להגביל את תחום ההשפעה של המהפכה האסלאמית ולמנוע את תהליך התפשטותה. אך הם קיבלו תוצאה הפוכה והשפעת המהפכה האסלאמית התרחבה. האיומים הפכו להזדמנויות ואנרגיות המפוזרות בעולם האסלאם התחברו יחד כדי ליצור את הגרעינים הראשונים של אחדות הג'יהאד האסלאמי...

 

הודות למנהיג [ח'אמנאי] ולפיקודו של הרמטכ"ל [קאסם] סולימאני, עולם האסלאם הצליח ליצור רמה רחבה של עוצמה הגנתית.

 

האויב הגיע כדי ליצור שוליים בטוחים למשטר הציוני, אך רואים שדגלי ההתנגדות הזוהרים כיתרו את פלסטין הכבושה וכל מלחמה חדשה שווה למחיקת ישראל מהמפה העולמית."[5]

 

פובליציסט מקורב למשה"מ: "ציר ההתנגדות ושותפיו משרטטים את הסדר האזורי החדש"

הפרשן האדי מוחמדי המקורב למשה"מ, כתב ב-22.11.2017 במאמר שפרסמה סוכנות הידיעות המקורבת למשה"מ, ג'ואן, כי "על אמריקה, המשטר הציוני והסעודים הווהאבים להסכים עם עקרונות המשחק הביטחוני והמדיני החדש [הנרקם] בסוצ'י.

 

חרחור המלחמה והטרור היו אמורים לייצר ביטחון עבור ישראל ולהגשים את האינטרסים הקולוניאליסטים של אמריקה והמערב. אך חרף הוצאה של מאות מיליארדים לא רק שהם כשלו, אלא גם ציר ההתנגדות והשפעתו האזורית התחזקו יותר לצד רוסיה, שהיא השחקן העיקרי המגדיר את העקרונות החדשים של המשחק...

 

בעשור הראשון אחרי 11.9, רוסיה הייתה מעצמה פסיבית. כעת היא בחרה ב[מפקד כוח קודס] קאסם סולימאני כשותף אסטרטגי. המאמצים הדיפלומטיים - הביטחוניים של הציונים, אאל סעוד ואמריקה לא השפיעו על שיתוף פעולה זה. רוסיה חותרת להיות מעצמה עולמית על ידי שת"פ אסטרטגי עם איראן...

 

[התקופה] שלאחר דאעש פירושו מזרח תיכון ללא אמריקה, ללא המשטר הציוני וללא הטרור הווהאבי. ציר ההתנגדות ושותפיו משרטטים את הסדר האזורי החדש, מבססים אותו ומגדירים את עקרונותיו".[6]


כיהאן: עוצמת ציר ההתנגדות מתחילה בעיראק, סוריה ולבנון ונגמרת בתימן, בחריין, פלסטין ואינשאללה גם בסעודיה"

מאמר המערכת ביומון כיהאן, שופר המחנה האידיאולוגי ב-26.11.2017, טען כי "צל עוצמת כוחות ציר ההתנגדות מתחיל בעיראק, סוריה ולבנון ונגמר בתימן, בחריין, פלסטין ואינשאללה גם בסעודיה. כעת בשולחן המו"מ [בסוצ'י] אין לצפות שנוותר, אלא להפך. כעת הקרקע הוכשרה לדרוש וויתורים גדולים, בכללם: לדרוש את יציאת הכוחות האמריקאים והמערביים מהאזור; ציר ההתנגדות ובעלות בריתו צריכים להכין תיק מסמכים על התמיכה הפיננסית, הלוגיסטית, הנשק, הייעוץ, המדיניות ו[הפעילות] התקשורתית של תומכי טרור התכפירי ולהגישו למועצת הביטחון ולבית המשפט [הבינ"ל] בהאג ולהושיב את אמריקה, את סעודיה ואת המדינות המערביות על ספסל הנאשמים בגין ביצוע פשעי מלחמה נגד האנושות...

 

אחמד רמדאן, יו"ר מחלקת מידע ויחסי הציבור ב'קואליציה הלאומית הסורית' , גוף באופוזיציה הנתמכת על ידי סעודיה, התראיין לערוץ אל-ערביה ואמר: 'משלחת המורכבת מ-11 מתנגדים [לאסד] מקיימת שיחות במטרה להדיחו. נשקיע מאמצים שהמסלול בז'נבה יחסום את המסלול בסוצ'י.'  נראה שמאחורי הקלעים, הנסיך הסעודי הצעיר וחסר הניסיון [מוחמד בן סלמאן] עדיין לא מסוגל להפנים את המציאות ואת ההתפתחויות החדשות באזור... תכניות וועידות אחרות כגון ועידת ז'נבה הם שוליים ונידונים מראש לתבוסה.

 

ועידת סוצ'י בנוכחות איראן, רוסיה ותורכיה לא הייתה ועידה פשוטה. היא שרטטה את עתיד אזור מערב אסיה [הכינוי במשטר האיראני למזה"ת] על פי הדוקטרינה והשיח של ציר ההתנגדות ובלי שאמריקה ואירופה נוכחות וממלאות תפקיד, דבר שקורה לראשונה, מאה שנים אחרי הסכם סייקס פיקו.

 

מה שמעלה את חשיבותה של ועידה זו ונותן ערבות להחלטות שהתקבלו שם, הוא נוכחות הרמטכ"לים של שלוש המדינות, לצד נשיאיהן, בכללם, נוכחותו של הגנרל באקרי לצד [הנשיא] רוחאני. שלושת הרמטכ"לים קיימו ועידה לפני ועידת הנשיאים וזה מראה שכל שיחה שמתקיימת בצל העוצמה, מניבה תוצאה. מעתה ואילך, לא ניתן לחשוב על קבלת החלטות עבור האזור רק מעל השולחן הדיפלומטי. לפני יישום [ההחלטה] יש להחתימה בחותמת העוצמה...

 

בעבר, הבטחת הצלחה מאת האל התקיימה וח'רמשהר שוחררה [במלחמת איראן-עיראק]. כעת הבטחת האל התקיימה ושחררנו את דמשק ואת בגדאד. חזית המהפכה האזורית [הנשענת] על האמונה הזו והמבוססת על הדוקטרינה של ההתנגדות, תכריז בעתיד: 'גם ירושלים היקרה שוחררה'. כי על פי צו המנהיג הדגול של המהפכה [ח'אמנאי]: 'איראן עומדת במלוא העוצמה מול חזית היהירות [ארה"ב] ולא מתחשבת באף אחד. היום שבו פלסטין תחזור לעם הפלסטיני, אותו יום יהיה יום חג בעולם האסלאם, ואנו משקיעים מאמצים להגיע לאותו היום.' ההתנגדות נמשכת."[7]

 

היומון ג'ואן: "עלינו להמתין ליום בו הבסיג' ייבש את שורשי השחיתות הציונית ורודנות היהירים"

מאמר מערכת של היומון ג'ואן, המזוהה עם הזרם האידיאולוגי, ציין ב-27.11.2017 כי "...שוב הבסיג' נכנס לזירת ההתפתחויות באזור והוא השחקן העיקרי בה. צעירים מוג'אהדים המשתוקקים להיות שהידים מעיראק, לבנון, סוריה, פקיסטן, אפגניסטן, תימן וכו' רוכשים מודל לחיקוי ממזכרת זו [הבסיג'] של האמאם ח'ומיני ונכנסים לזירת הלחימה במינימום אמצעים אך במקסימום אמונה, ובכך הם מייצרים חדשנות.

 

אל לנו לשכוח שהחשד השעבי, המנצח של זירת הלחימה ב'תכפיר', רכש את המודל לחיקוי מהבסיג' והודות לו אנו רואים שבכל רחוב ובכל פינה בעיראק זורמת התרבות הדורשת להיות שהיד. זו התרבות והחשיבה של הבסיג' שמשכו את הצעירים מכל נקודה מרחבי עולם האסלאם כדי להילחם באסלאם המזויף והאמריקאי ולהגן על מקומות הקדושים. התרבות וההגות של הבסיג' הן המזכרות שנותרו לנו מ'ההגנה הקדושה' [מלחמת איראן - עיראק].

 

היום, עמנו חוגג ניצחון על הטרור התכפירי במלוא השמחה ובמלוא השלווה. הם יודעים שהם חבים את ביטחונם למסירות הנפש של הבסיג' ולגורמי הבסיג'. זו שיטת הבסיג' המסיימת את מגילת הטרור והתכפיר באזור. עלינו להמתין ליום בו הבסיג' ייבש את שורשי השחיתות הציונית ורודנות היהירים."[8]

 

המיליציה הפרו-איראנית "הפאטמיון" למפקד כוח קודס: מוכנים תחת פיקודך לסייע למדוכאים בכל פינה בעולם

חיילי "חטיבת פאטמיון" האפגנית פרסמו ב-21.11.2017 גילוי דעת ובירכו את המנהיג [ח'אמנאי] ואת הרמטכ"ל קאסם סולימאני לרגל מיגור דאעש. להלן עיקרי גילוי הדעת:

 

"המפקד היקר והאמיץ של ההתנגדות, הגנרל בעל הראש המורם, חאג' קאסם סולימאני,

שלום,

 

כעת, לאחר שש שנים, הגיעה לקיצה קבוצת הטרור הקיצונית הודות לנוכחותך חסרת הלאות בזירת הלחימה והפיקוד, וכן הודות להתנגדות אישים מעיראק, סוריה, לבנון, אפגניסטן ופקיסטן. כעת העולם התנקה מזוהמת [דאעש] צמא הדם הזה, שנהנה מתמיכת היהירות העולמית.

 

במשך שש השנים האלה חטיבת הפאטמיון צייתה למנהיג [ח'אמנאי] תחת פיקודך. היא הייתה בזירות הלחימה השונות ולחמה בגורמי הטרור התכפירי כאח לנשק של האנשים האמיצים של ציר ההתנגדות. נכחנו בזירות הקשות ביותר של הלחימה הקדושה הזו ולכן אנו רואים לעצמנו חובה לברך את המנהיג, אותך ואת העם המוסלמי המדוכא בכל העולם, לרגל הניצחון המתוק וההצלחה הכבירה הזו...

 

הודות לניהול המנהיג ולתובנה המצוינת שלך, הגברים מאפגניסטן נכנסו לזירת ההתנגדות והם נשבעו יחד עם מפקדם היקר שלא יפסיקו את פעילותם עד להשמדת הציונות העולמית.

 

כעת, אחרי שסוריה טוהרה לגמרי מזוהמת גורמי הטרור התכפירי... אנו מוכנים ל[המשיך] לציית למנהיג היקר ח'אמנאי ו[להיות] תחת פיקודך ולהגיש סיוע למדוכאים בכל פינה בעולם ובכל מקום בו נשמע קולו של מדוכא כלשהו.

 

על החתום: מפקדי וחיילי חטיבת פאטמיון".[9][2]  /farsi.khamenei.ir, 23.11.2017    

[3]  פארס (איראן), 23.11.2017

[4] תסנים (איראן), 26.11.2017

[5] תסנים (איראן), 22.11.2017

[6] ג'ואן (איראן), 22.11.2017

[7] כיהאן (איראן),26.11.2017 

[8] ג'ואן (איראן), 28.11.2017

[9] תסנים (איראן), 21.11.2017