המכון לחקר תקשורת המזרח התיכון
THE MIDDLE EAST MEDIA RESEARCH INSTITUTE
כותב ירדני ביומון האחים המוסלמים: מיליון היטלרים יופיעו ויחסלו את היהודים
23/4/2017


כותב ירדני ביומון האחים המוסלמים:

השואה היא שקר; מיליון היטלרים יופיעו ויחסלו את היהודים

 

ג'מאל אל-שואהין, בעל טור בביטאון האחים המוסלמים בירדן אל-סביל, פרסם לאחרונה שני מאמרים אנטישמיים חריפים. במאמר שפרסם ב-18 במרץ 2017 תחת הכותרת "הישות היהודית – בעיית העולם כולו" טען אל-שואהין כי הסכסוך בעולם הערבי לא ייגמר כל עוד 'הישות הישראלית' קיימת ועל כן חיסולה יישאר על סדר היום הערבי "דור אחר דור". לדבריו, ליהודים אין מאפיינים של עם למעט דתם וכי הם רק קבוצות של נוכלים רודפי בצע. כמו כן טען אל-שואהין כי יש "אינדיקציות להופעתם של מיליון היטלרים שיבואו לחסלם ולהיפטר מהם לנצח".

 

במאמר אחר שפרסם כשלושה חודשים קודם לכן,  הכחיש אל-שואהין את קיומה של השואה ואף טען כי היהודים מנהלים "מטחנת בשר אדם" של פלסטינים וערבים בסיוע בריטי ואמריקני. לטענתו, אין דרך להיפטר ממטחנת בשר זו, מבלי להיפטר מהיהודים עצמם.

 

יצוין, כי אל-שואהין כבר פרסם בעבר כמה מאמרים אנטישמיים בעיתון אל-סביל שתורגמו על ידי ממרי.[1]

 

ג'מאל אל-שואהין[2]


 

להלן תרגום קטעים משני המאמרים:

 

חיסול הישות הישראלית-יהודית יישאר על סדר היום הערבי תמיד

במאמר שפורסם ב-18.3.17 כתב אל-שואהין: "הסכסוך בתוך העולם הערבי ימשיך להתקיים ולהתעצם בכל האופנים ובכל הדרכים כל עוד הישות הישראלית קיימת. אין פתרון זולת מחיקתה ועקירתה המוחלטת מן השורש, שאם לא כן המלחמה תהיה בלתי מוגבלת, תעבור מזירה אחת לאחרת ותיפתח מחדש עם ישות האויב במוקדם או במאוחר... מי שחושב שעוצמת האויב היא נצחית, שוגה בוודאות, שכן בכל הנוגע לגופים זרים – או שמוציאים אותם מהגוף או שהם משמידים אותו. מה שקורה תמיד הוא שאין תוחלת לזר, יהא אשר יהא כוחו – כך היה בהיסטוריה ואלו הלקחים, שניתן להפיק ממנה.

 

מצבם של העמים הערביים שונה מהמצב בו היו האינדיאנים, שחוסלו והושמדו כליל כדי שבמקומם יקומו עמים ומדינות חדשות... הזמנים השתנו וכיום המצב אינו כבעבר, שכן איזה כוח יכול לחסל לחלוטין את הערבים ולנצח נצחים?!

 

לפיכך, חיסול הישות הישראלית היהודית יישאר על סדר היום הערבי דור אחר דור וגם אם המצב היום מעורר צער בשל מצב הכניעות [של מדינות ערב], הרי שהוא לא יישאר כך תמיד. בהיסטוריה של האומות יש לקחים רבים... הסינים הם אותם [סינים] זה אלפי שנים. כך גם הרוסים וכמותם כל העמים האמיתיים. ניתן לומר כי מכל עמי העולם רק ליהודים אין מאפיינים של עם זולת דתם, וכי לא היה בכך די בשום תקופה כדי להפוך אותם לאומה מכל סוג שהוא בהיותם ריכוזים של נוכלים רודפי בצע, כך היו ועודם כאלה. גם אם המלחמות לא יביסו אותם היום, הרי  שבהיסטוריה יש אינדיקציות שמיליון היטלרים מכל קצווי תבל [יבואו] לחסלם ולהיפטר מהם לנצח. דבר זה לא יקרה בעוד זמן רב, מפני שהם הבעיה של העולם כולו ולא רק של הערבים."[3]

 

היהודים הקימו את מדינתם בזכות שקר השואה

במאמר שפורסם ב-10.12.16 כתב אל-שואהין: "היהודים הקימו מדינה של גזל הודות לאמפתיה לה זכו מצד בריטניה ומדינות נוספות [בגין] שקר השואה. הם ממשיכים עם הגזל הנפשע שלהם הכי רחוק שאפשר, ואף על פי כן [מדינתם] זוכה לתמיכה של כמה מדינות, ובראשן ארה"ב. הפשע היהודי הגדול ביותר נמשך... האם אפשר, אחרי זמן כה רב בו הפשע ממשיך להתבצע  ואף מתגבר, לראות במי שמסייעים לו פושעים גם כן, בבחינת 'המסייע לטרור הוא גם טרוריסט'?

 

אם השואה - בהנחה שאכן התרחשה - השמידה עשרות יהודים גרמנים, אזי הדרך היחידה לתאר את השמדתם של עשרות אלפי פלסטינים וערבים, היא מטחנה של בני אדם, באמצעות כלים בריטיים ואחר כך אמריקניים רבים ביותר וכספים שמהם נודף ריח של גז.

 

לפיכך, יש לשים לב ולהתכונן - העם הפלסטיני ניצב בפני שלב חדש בדרך למטחנה זו, כיוון שטראמפ לא ירצה בשום פנים ואופן למנוע זאת. יתרה מזו, או במקביל לכך, מכונות טחינה [של בני אדם] מופעלות גם בעיראק, בסוריה, בתימן ובלוב, עם הבדל אחד: מי שמנהלים אותן באופן ישיר הם אינם יהודים מבחינת דתם, אלא מבחינת כפיפותם לאדוניהם [היהודים] כמשרתים בדרגה נחותה יותר מאל-עלקמי[4]...

 

יש סרט קולנוע אמריקני בשם 'מטחנת הבשר', שהרעיון המרכזי שלו הוא גניבת גופות בידי כנופיה ורצח של חלשים כדי לטוחנם [ולהשתמש בבשרם] כבשר משומר המיועד לכלבים. לאחר שבשר זה הפך להיות פופולרי בקרב בעלי הכלבים ולאחר שהכלבים התרגלו אליו הם הפכו לברוטליים ותקפו [את בני האדם] כדי לאכול [את בשרם].[5]  הסרט מתמקד בכך שכדי להיפטר מהבעיה [של הכלבים שהפכו לאלימים ולטורפים] הורגים את הצרכנים [בעלי הכלבים] ואת כלביהם [שהתרגלו לבשר אדם]. נראה שכדי להיפטר מהמטחנה של היהודים אין שום פתרון ושום מוצא זולת אותו פתרון [כלומר, להרוג את היהודים]! זה מה שצריך לעשות, בכל אמצעי או דרך אפשרית, היות שהמטרה היא נאצלת, ואז העולם ייפטר מהטרור, שהוא כולו יהודי כעת באופן מובהק." [6]

 

 [2]וhttp://paltimes.net, 18.6.2016

[3] אל-סביל (ירדן), 18.3.2017

[4] אבן אל-עלקמי היה וזיר שיעי ממוצא פרסי בחצרו של אל-מוסתעצם, הח'ליפה העבאסי האחרון ששלט בבגדאד, שקשר קשר נגדו. דמותו מייצגת בוגד במדינה, המבקש למוסרה לידי אויביה החיצוניים.

[5] מתכוון כנראה לסרט האימה The Corpse Grinders (טוחני הגופות) מ- 1971, המספר על חברת מזון לחתולים שנקלעה לקשיים והחליטה למצוא מקור חדש וזול לבשר בבית הקברות המקומי. אלא שעד מהרה החתולים התרגלו לבשר אדם והחלו לשסף את גרונותיהם של אנשי המקום באשר הם.

[6] אל-סביל (ירדן), 10.12.2016