המכון לחקר תקשורת המזרח התיכון
THE MIDDLE EAST MEDIA RESEARCH INSTITUTE
עיתונאי ירדני: היטלר היה רחום פי מיליון מן המנהיגים הישראלים
13/5/2014


עיתונאי ירדני: היטלר היה רחום פי מיליון מן המנהיגים הישראלים

 

העיתונאי הירדני ג'מאל אל-שואהין פרסם מאמר באתר של היומון הירדני "אל-סביל", שבבעלות האחים המוסלמים, ובו  טען כי בתאי הגזים הומתו לכל היותר כמה מאות או עשרות יהודים ושאינם יהודים באשמת בגידה. ואולם, לטענתו, החוגים היהודים משתמשים בכך עד היום להשגת רווחים פוליטיים. אל-שואהין גם ערך השוואה בין ישראל לגרמניה הנאצית, וגרס כי ישראל היא המשטר הפושע ביותר בעולם כיום, וכי היטלר היה רחום "פי מיליון" מראשי הממשלה הישראלים לשעבר: אריאל שרון, יצחק שמיר ויצחק רבין. עוד כתב שאהין במאמרו כי היטלר וח'אג' אמין אל-חוסייני נאבקו במשותף במנדט הבריטי, אשר הקל על היהודים להקים מדינה בפלסטין ולגרש ממנה את הערבים.

 

להלן תרגום קטעים מן המאמר:

 

"מדוע המנהיג הגרמני היטלר שנא את היהודים ואיים ללא הרף לקטוע את לשונותיהם המטונפות, למרות שהם גרמנים לכל דבר במוצאם? למה הוא חשש מפני פעולותיהם [למרות] שהם היו פחות מחצי מיליון אזרחים, אשר יותר ממחציתם היגרו לפלסטין לפני 1930 ויותר מחצי ממי שנשארו [בגרמניה לאחר שנה זו] היגרו בהמשך לארה"ב ולארצות אחרות, כך שעד שנת 1939 נותרו מהם רק כמה אלפי עניים וחסרי כל? במהלך מלחמת העולם השנייה  פוזרו [אותם יהודים] או שהועברו למחנות שבהם, כך נטען, הם נשרפו בתאי הגזים. יש ספק בכך, שכן בתאי הגזים הומתו אולי מאות או אף עשרות אנשים בלבד [יהודים] ואחרים שהואשמו בבגידה. אלא שהחוגים היהודיים סוחרים בהם ומשיגים אינסוף רווחים עד היום.

 

לא נסתרה מהיטלר הסכנה שנשקפת מצד היהודים במדינתו, ולכן הוא הצר את צעדיהם כדי שלא יהיו מכשול בדרכו. בכל מקום בו היה היטלר- על רעיונותיו ועקרונותיו – הוא לא היווה סכנה ישירה על פלסטין, אלא ההיפך מכך. הוא תיאם עם חאג' אמין אל-חסיני את המאבק במנדט הבריטי שהקל על היהודים להקים מדינה בפלסטין ולגרש את תושביה המקוריים [קרי הערבים], לאחר שהכשיר עבורם את הקרקע לעשות מעשי טבח נפשעים נגד [הערבים]. מאז ועד היום היהודים לא הפסיקו להרוג את הפלסטינים ולא עובר יום מבלי שפלסטיני נהרג.

הפלסטינים היום מפוזרים בכל רחבי העולם, כשהם מנועים מלהתיישב במולדתם המקורית. מי שנשאר מהם על אדמת פלסטין מהווה מטרה להרג, לפציעה, למעצר ולדיכוי, והם נמצאים תחת איום תמידי. יש עליהם איסורים אפילו בעניינים הקשורים לדתם ומונעים מהם להתפלל ופוגעים במקומותיהם הקדושים. הם חשופים לגמרי מול חיילי הכיבוש ועדר המתנחלים. הורסים את בתיהם, גודעים את עציהם, גורפים את שדותיהם, מונעים מהם טיפול רפואי, [חופש] תנועה וחינוך, עורכים עליהם ניסויים, מטילים עליהם עבודות מלוכלכות וסוחטים אותם כדי להפילם במלכודת הבגידה. צבא האויב לא מבדיל בין ילד, אישה וזקן, כולם חשופים להפרה [של זכויותיהם] ולהרג.

ישות האויב הישראלי היא פושעת בגלוי, ומבצעת את כל הפשעים, מבלי להתחשב בשום תוצאה. למעשה, אין מי שידרוש ממנה דין וחשבון, על שום פשע. יותר מכך, היא זוכה להגנה ולאהדה בארה"ב ובכל מדינות אירופה ובמדינות אחרות, בהתבסס על השקר בדבר זכותה לביטחון. זאת למרות שהיא הבטוחה ביותר באזור ובעולם בשל הנשק שלה, המופנה נגד הפלסטינים ונגד כל מי שהוא ערבי, מוסלמי ונוצרי.

בהשוואה [למשטרים אחרים], הישות [הישראלית] היא יותר פושעת מהמשטר הנפשע ביותר בעולם, ומפלגתו של אדולף היטלר היא טיפה בים [מול] מה שהיהודים מעוללים. אין ספק כי הפיהרר רחום פי מיליון מ[אריאל] שרון, מ[יצחק] שמיר ואפילו מ[יצחק] רבין שהורה לשבור את עצמותיהם של הפלסטינים...ונחשב כיום לקדוש מעונה ולאיש שלום, כמו  [בנימין] נתניהו כעת".[1][1]  אל-סביל (ירדן),  2.3.2014;  assabeel.net