המכון לחקר תקשורת המזרח התיכון
THE MIDDLE EAST MEDIA RESEARCH INSTITUTE
פובלציסט פלסטיני: היהודים עושקים את הגרמנים ע"י שקר השואה
20/3/2014

 

בעל טור באתר המקורב לחמאס:

היהודים כבשו את נפש הגרמנים באמצעות שקר השואה

במאמר תחת הכותרת "מתי ישחררו היהודים את גרמניה?" שפורסם ב-25.2.14 באתר המקורב לחמאס, טען הפובליציסט וראש עיריית ח'אן יונס לשעבר, פאיז אבו שמאלה, כי גרמניה שבויה בזיכרון השואה, אותה תאר כ"שקר", ואינה יכולה להשתחרר ממנו, שכן היהודים כובשים את נפשם של הגרמנים. לראייה, טען אבו שמאלה כי גרמניה חזרה בה מניסיונותיה להתנות את תשלום הפיצויים לניצולי השואה בהפסקת הבנייה בהתנחלויות.[1]

 

להלן תרגום חלקים ממאמר זה:[2]


"גורלו של האדם הגרמני לחיות כל ימיו תחת הכיבוש היהודי. אם יש תקווה שהפלסטינים ישתחררו מהכיבוש, הרי תקוותם של הגרמנים להשתחרר מהכיבוש היהודי נראית אפסית. זאת, משום שהיהודים, הגוזלים את אדמות הערבים הפלסטינים והמגרשים את תושביהן, כובשים [גם] את הזיכרון של גרמניה וגוזלים את ההיסטוריה שלה, וזהו סוג הכיבוש האכזרי ביותר על פני האדמה -  כיבוש הנפש.

 

לפני שנה, ניסתה גרמניה להשתחרר מעט מהשליטה היהודית, כאשר הפסיקה לשכתה של קנצלרית גרמניה, אנגלה מרקל, לשלם את הפיצויים החודשיים לאלו המכונים 'נפגעי השואה הנאצית'. גרמניה התנתה את תשלום [הפיצויים] בהפסקת הבנייה בהתנחלויות. היהודים השתוללו והאשימו את יועצה של אנגלה מרקל לביטחון לאומי [ומדיניות חוץ], כריסטוף הוייסגן, כי הוא פועל להריסת מרקם היחסים העדין בין גרמניה לבין הישות העברית, וכי הוא מונע בכוונה את קיומה של פגישה בילטראלית בין הקנצלרית מרקל לבין שגריר היישות בגרמניה, יעקב הדס [הנדלסמן], או דיונים עם בכירים בגרמניה בסוגיות רבות.

 

מה השתנה בימים אלה? אלו התפתחויות פוליטיות וכלכליות קרו מאחורי הקלעים שדחפו את קנצלרית גרמניה, אנגלה מרקל, להאיץ בכל שרי ממשלתה להתלוות אליה לביקור בישות העברית, לאחר שחזרה בה מעמדותיה הקודמות ונקטה עמדה פחות קיצונית מעמיתיה האירופים בנושא ההתנחלויות היהודיות?!

 

17 שרים גרמנים שהגיעו [ב-24.2.14] לביקור היסטורי בישות העברית יהדקו את היחסים המדיניים [עימה], יחתמו על הסכמים כלכליים, מסחריים וצבאיים שישרתו את היהודים ויסייעו למאמציו של שה"ח האמריקאי, ג'ון קרי, להגדיר את קווי הסכם המסגרת שיטפל בסוגיות המו"מ בין הרש"פ לבין הכיבוש ויחתור להארכת משך המו"מ בשנה לפחות. זאת, תוך הדגשת נכונות האיחוד האירופי להעניק פריווילגיות חסרות תקדים לישות [העברית], אם זו תנקוט עמדות גמישות יותר ביחס להסכם המסגרת.

[במסגרת ביקורה] מרקל לא תבקר ברמאללה ולא תיפגש עם אף בכיר פלסטיני. בזאת היא מוכיחה כי המדיניות בה נוקטות המדינות [השונות] אינה יודעת מוסר, אלא מבינה רק את שפת האינטרסים, מכבדת רק  את החזק ותומכת רק במי שמתעקש על בעמדותיו גם אם הן לא צודקות.

 

קודם לביקורה של אנגלה מרקל, הודיעו היהודים על מותה של אליס [הרץ] זומר, היהודייה ניצולת השואה הנאצית המבוגרת בעולם. כאילו שהסכום של 70 מיליארד דולר שהיהודים לקחו מהגרמנים אינו מספיק ואינו מרפא את פצע השקר אודות השואה, שחייב את העם הגרמני לשפוך כסף, בעל כורחו, לקופות היהודים."

 [1] יצוין כי ב-19.2.13 דיווח אתר החדשות של היומון הישראלי "ידיעות אחרונות" כי גרמניה קשרה בין תשלום הפיצויים לניצולי השואה לבין הקפאת בניית ההתנחלויות. Ynetnews.com, 19.3.2013

[2] www.palinfo.com, 24.2.2014