המכון לחקר תקשורת המזרח התיכון
THE MIDDLE EAST MEDIA RESEARCH INSTITUTE
בכיר באש"פ: התנועה הציונית שיתפה פעולה עם השלטון הנאצי
20/7/2010

 

בכיר באש"פ: התנועה הציונית שיתפה פעולה עם השלטון הנאצי

 

ד"ר ר'אזי חסין, ששימש כשגריר אש"פ בווינה, פרסם ביומון מפלגת השלטון בסוריה, מאמר אודות הקשר בין השואה לבין הקמת ישראל וטען כי התנועה הציונית שיתפה פעולה עם השלטון הנאצי וביקשה ממדינות המערב לסגור שעריהן בפני יהודי גרמניה על מנת לכוון את הגירתם לפלסטין בלבד. לדבריו, הציונות מגזימה בסיפורי הרדיפה ממנה סבלו יהודי אירופה ובמספרי הקורבנות על מנת לסחוט את המערב ולחפות על מעשיה נגד הפלסטינים שהם חמורים יותר ממעשי הנאצים. עוד נטען כי הנאצים רדפו את היהודים הלא ציונים בלבד. להלן תרגום עיקרי המאמר:

 

"הדמיון האידיאולוגי והמעשי ושתוף הפעולה בין שתי האידיאולוגיות הגזעניות - הנאציזם והציונות,  רדיפת היהודים המתבוללים (הלא ציונים) ע"י הנאצים והחתימה על הסכם ההעברה בין משרד הכלכלה הנאצי לבין הסוכנות היהודית, הביאו להגירת יהודי גרמניה ואוסטריה לפלסטין כדי להקים בה את 'ישראל' על שרידי עמנו הערבי הפלסטיני.

עלייתו של היטלר לשלטון בגרמניה, חוקי נירנברג הגזעניים, ליל הבדולח ושתוף הפעולה בין הנאציזם והציונות הביאו להשגת המטרה המשותפת של הנאציזם והציונות – ניקוי גרמניה מהיהודים וגירושם לפלסטין הערבית.

 

הגירת היהודים גרמה להצלחת ההתנחלות היהודית, בשל הידע, הכסף והיכולות אותם קיבלו בגרמניה בהתאם להסכם ההעברה.

 

הציונות העולמית ניצלה את העובדה שארה"ב ושאר מדינות העולם סגרו את שעריהן בפני הגירת היהודים אליהן, בהתאם לבקשתה של גולדה מאיר בוועידת הפליטים שהתקיימה באוויאן, שוויץ ב-1938 להצלת יהודי גרמניה ואירופה מהנאציזם. הועידה אישרה את סגירת כל השערים בפני הגירת יהודים כדי להפנותם לפלסטין בלבד. המטרה של הציונות וארה"ב מאחורי החלטות הועידה היתה [להעמיד בפניהם שתי אפשרויות] להגר לפלסטין או להיזרק ולהישאר במחנות המעצר הנאצים. 

הציונות הצליחה לשכנע את המעצמות שהמפלט הבטוח היחידי להצלת היהודים הוא הקמת ישות [יהודית מדינית] בפלסטין. הלחץ המדיני  והמוסרי שהופעל על מדינות אירופה למען הקמת ישות זו גבר ככל שגברה רדיפת היהודים הלא ציונים ע"י הנאצים, מאחר שמדינות אלה סגרו את שעריהן בפני הגירת היהודים בהתאם להחלטות ועידת אוויאן ובהתאם לבקשת הסוכנות היהודית...

 

במהלך שיחות בין נציגי גרמניה הנאצית והתנועה הציונית שהתקיימו בתורכיה, דחתה התנועה הציונית הצעה גרמנית לקבל את כל העצורים היהודים במחנות המעצר בתמורה לאלפי משאיות וטונות רבות של תה וקפה.

 

הקשר בין רדיפת והשמדת היהודים הלא ציונים בידי הנאצים לבין הקמת 'ישראל' הוא חזק מאוד...מאחר שרדיפת היהודים ושתוף הפעולה [של הציונות] בגירוש היהודים לפלסטין בלבד בהתאם להסכם ההעברה והניצול המופרז עד כדי תיעוב של [סיפורי] השואה והאנטישמיות, הובילו להגירה המונית של יהודים לפלסטין.

האהדה והתמיכה האנושית העצומה כלפי היהודים, הברית של ארה"ב ובריה"מ במלחמה בנאצים, הקשרים החמים של היהודים עם ממשלות שתי המדינות והאינטרסים של ממשלות אלו באזור, הובילו לקבלת החלטת החלוקה מספר 181 בעצרת הכללית של האו"ם מייד עם סיום מלה"ע ה-2.

ישראל הוקמה ב-15.5.1948 בתמיכה מלאה של ארה"ב, מדינות מערב אירופה והציונות העולמית...

הישות הציונית קיבלה למעלה מ-350 מיליארד מארק , אמל"ח וצוללות גרעין 'דולפין' כדי להגדיל את היכולות הצבאיות, הטרוריסטיות והגזעניות של 'ישראל'.

 

מאז כינונה מבצעת ישראל נגד עמנו הערבי הפלסטיני, דברים הרבה יותר גרועים ממה שנאמר שגרמניה הנאצית ביצעה בהונגריה [ונגד] היהודים הלא ציוניים ואויביה. דבר זה התבטא בצורה ברורה בשואה שביצעה ישראל ברצועת עזה ב-2008 וב-2009, במצור העושק, בעונשים הקולקטיביים על הרצועה, בייהוד אל-חרם אל-אבראהמי [מערת המכפלה] בחברון ומסגד בלאל בן רבאח [קבר רחל] בבית לחם, בבניית 62 בתי כנסת [כולל] בית כנסת 'החורבה' סביב מסגד אל-אקצא כדי לייהדו ולבנות על חורבותיו את בית המקדש המדומה, בהרס בתים של תושבי ירושלים [הערבים] וגירושם, ובתוקפנות הטרוריסטית הנפשעת על אזרחים במשטי החירות במים הבינלאומיים.

 

היום, הצבא הישראלי והמוסד הם יותר ברבריים ומתועבים מהצבא הנאצי ומהגסטאפו, מאחר שכאשר הצבא הנאצי ביצע את פשעיו הוא השתמש באמתלה שאין אמנות בינלאומיות האוסרות ביצוע פשעי מלחמה ופשעים נגד האנושות, בעוד הצבא הישראלי מבצע היום פשעי מלחמה ופשעים נגד האנושות למרות שקיימים הסכמים ואמנות בינלאומיות האוסרות פשעים אלה ומענישות על כך.

 

הישות הציונית אינה מתייחסת [לאמנות אלה] מאחר ש[סיפורי] השואה והאנטישמיות הציבו אותה מעל ההסכמים, האמנות והחוקים הבינלאומיים ובשל הווטו והתמיכה האמריקאית והאירופאית במלחמות התוקפניות שמבצעת 'ישראל' ופעילותה הגזענית והאימפריאליסטית.

 

מעשיהם של הציונים היום נגד העם הפלסטיני חמורים יותר ממה שעשו הנאצים ליהודים בצ'כוסלובקיה, במיוחד בטרזינשטאט. אפילו היום הם מגזימים בסיפורי הרדיפה ובמספרים למרות הכספים העצומים והאמל"ח הרב שהם קיבלו. הם מפעילים לחץ וסחיטה אידיאולוגיים, מדיניים, הסברתיים ודיפלומטיים למען 'ישראל' והיהדות העולמית על חשבון קורבנות הנאציזם ומשלמי המיסים בגרמניה, שוויץ ושאר עמי אירופה ועל חשבון עמנו הערבי הפלסטיני. הם גוזלים את אדמתו, המים, הרכוש והזכויות שלו, מכשילים את התקדמותו [ופועלים] למחיקת קיומו כדי להפוך את פלסטין למדינת כל היהודים בעולם.

 

הגטו היהודי הגדול ביותר שהוקם בלב האזור הערבי האסלאמי מהווה בסיס עוין למדינות האזור ומשרת את האינטרסים של הציונות העולמית והאימפריאליזם של ארה"ב ושאר מדינות המערב.

 

אילו היתה [השואה] בהיקף אותו מתארים הנהגת היהדות האמריקאית והשקרן המפורסם אלי ויזל, היא היתה גורמת לרעידת אדמה ולפיצוץ בקרב היהודים בעולם ומשנה את תפיסתם ועמדתם ביחס למעשיה הקולוניאליסטים והטרוריסטים והגזעניים של 'ישראל' כלפי העם הפלסטיני חסר המגן.

 

'ישראל' לא למדה שום לקח מהזוועות שביצעו הנאצים, אלא היא ניצלה אותן וממשיכה לנצל אותן כדי לבצע זוועות ברבריות יותר על מנת להגשים את השאיפות והטענות של התורה, התלמוד והציונות..."[1]

             

             [1]  אל-בעת' (סוריה), 8.7.2010