המכון לחקר תקשורת המזרח התיכון
THE MIDDLE EAST MEDIA RESEARCH INSTITUTE

MEMRI TV

איגיפטולוג מצרי: היטלר שנא את היהודים כי גרמו לנפילת גרמניה במלחה"ע ה-1
מרצה לשריעה בירדן: ארצה לשבור את ראשו של יהודי שאומר כי ירושלים שייכת לו

אחמד שחרורי, מרצה לשריעה באוניברסיטת אל-זיתון בירדן, אמר בשיעור מצולם בערוץ ירמוך (ירדן) על הסכסוך בין המוסלמים ליהודים כי "זה אנחנו או הם, פלסטין אינה רחבה מספיק עבור שני עמים". הוא הדגיש כי איננו רודף שום דת, אך "אם מישהו יאמר שהוא יהודי וכי ירושלים והכותל שייכים לו, ארצה לשבור את ראשו"

יו"ר מפלגת הפלנגות בלבנון: חזבאללה גורר אותנו למלחמה שללבנונים אין קשר אליה

סאמי ג'ומייל, יו"ר מפלגת הפלנגות בבלבנון, האשים בריאיון לערוץ אל-חורה, את ארגון חזבאללה, בגרירת לבנון ואזרחיה למלחמה שאין להם כל קשר אליה: "למיליציה החמושה אין קשר ללבנון והיא אינה מקבלת מרות, לכן הכוח הצבאי של חזבאללה צריך להיות תחת פיקודו של צבא לבנון". עוד אמר: בלבנון יש מיליון וחצי פליטים סורים, כמות שהיא איננה יכולה להתמודד עימה


חבר פרלמנט עיראקי לשעבר: אהיה אחד מהחלוצים שיבנו את הגשר בין היהודים העיראקים שחיים בישראל לבין עיראק
חבר הפרלמנט העיראקי לשעבר, מית'אל אל-עלוסי, בריאיון לערוץ אסיה העיראקי: ירושלים אינה עיר כבושה, על המשטרים הערבים לחדול לסחור בה ולדאוג לרווחת תושביהם; ישראל יכולה לסייע רבות למדינות ערב, אתנדב להיות בין הראשונים שיבנו גשר בין יהודי עיראק החיים בישראל לעיראק. על הרש"פ אמר: "שריה חיים ברווחה ובעושר, ערפאת היה נוכל ושקרן"
מנחה טלוויזיה עיראקי מצטט משורר סורי המבכה את מצבה של האומה הערבית
מהדי ג'אסם, מנחה טלוויזיה עיראקי, ציטט בתוכניתו המשודרת בערוץ ANB, שיר פרי עטו של המשורר הסורי מוחמד אל-מר'וט, המבכה את מצבה של האומה הערבית: "בחלוף 1400 שנה אנו נדרשים לחשוב, להתלבש, להתחתן ולחיות כמו אבותינו, [בעוד] היהודים והנוצרים שאותם אנו מגדפים הגיעו לחלל וישנו על הירח, ביקעו את האטום והביאו את המהפיכה הדיגיטלית"
זמרת ורופאת שיניים כוויתית: ביום הדין כולנו נילחם ביהודים; יש להם שער מיוחד בגיהינום
ד"ר מוניה אל-חוב, זמרת ורופאת שיניים כוויתית, הביעה בריאיון לערוץ הכוויתי אל-רוודתיין, התנגדות לנורמליזציה עם ישראל וציטטה את חדית' הע'רקד שמספר כיצד ביום הדין יילחמו כל המוסלמים ביהודים ויהרגום. לדבריה, "ביום הדין יהיו שמונה שערים לגיהינום, אחד מהם יהיה במיוחד עבור היהודים"
פעילה בצעידות השיבה בעזה: נזרוק את היהודים לבורות, כפי שהיטלר עשה
בריאיון לערוץ הלבנוני אל-ת'קליין ב-24.4, אמרה מרים אבו מוסא, פעילה בצעדות השיבה בעזה, כי הפלסטינים יזרקו בקרוב את היהודים "הבלתי אנושיים" לבורות של היטלר. היא גם שלחה מסר לנשיא טראמפ, בו נאמר: "סופך יגיע בידי נער פלסטיני, ואנשאללה בקרוב נרגום אותך בנעליים"
איש עסקים מהאמירויות: עלינו לשתף פעולה עם ישראל, המדינה המתקדמת ביותר באזורמזכ"ל הג'יהאד האסלאמי: תמיד נלחמנו עם נשק איראני; ללא עזרת איראן פלסטין היתה חלק מישראל

מזכ"ל הג'יהאד האסלאמי זיאד נח'אלה, בריאיון לערוץ אל-מנאר: ארגוני תמיד נלחם עם נשק איראני או כזה שיוצר בעזרת איראן. ללא סיועה לפלסטינים, "פלסטין כולה הייתה הופכת לחלק מישראל ...ביכולתנו לשגר לישראל לפחות אלף טילים ביום במשך חודשים רבים, בעימות עתידי, לא יהיו קווים אדומים." לדבריו, המצור על עזה מסייע להתנגדות לייצר נשק בעצמה ולשפר את יכולותיו 

חבר המועצה המחוקקת של חמאס: הציונים שולחים אלינו בנות כדי להדביק את הצעירים באיידס
בדרשה שנשא, הזהיר חבר המועצה המחוקקת של חמאס מרואן אבו ראס כי הישראלים מנצלים את הנורמליזציה כדי לשלוח בנות שידביקו  את הצעירים הערבים באיידס וכי "כל קשר עם נוצרי או יהודי יוביל אל תהום ואבדון"
ליברל כוויתי קורא לרפורמה תרבותית וחילונית באסלאם
בריאיון לערוץ הכוויתי אל-רוודתיין, קרא הפעיל הליברלי הכוויתי נאצר דשתי, לצאת למאבק במתנגדי החילוניות בדת האסלאם ולחולל בה רפורמה תרבותית חילונית, שתאפשר שיח ביקורתי, נכונות להכיר בטעויות ותיקון של החברה. לדבריו, "הדת אינה מדברת עם איש, כתביה גורמים למאמיניה להתנגד למדע ולאומנות ... ומובילים לפירור הלכידות הלאומית."
פעיל דאעש ערבי-ישראלי בשבי בסוריה: משטר אסד מתאכזר לאזרחיו; ישראל מתייחסת לערבים בהגינות ובשוויוניות

סיאף שריף דאוד, פעיל דאעש ערבי ישראלי השבוי בסוריה, תיאר בריאיון ל-BBC בערבית, הסביר כי החליט להצטרף ללחימה בסוריה לאחר שראה כי מה שעושה משטר אסד זה לאזרחים, אינו קרוב כלל למה שעושה ישראל לפלסטינים. הוא הביע תקווה לשוב לישראל, באמרו: "ישראל היא מדינה דמוקרטית, שבה ...מתייחסים אל הערבים כמו אל היהודים"


בכיר בחשד השעבי: טראמפ ואמריקה פוחדים מאיראן ומכוחות ההתנגדות; ישראל מבועתת מחזבאללה

בכיר בחשד השעבי, העיראקי האשים חידרי, לעג בכנס התנגדות לעסקת המאה לארה"ב ולנשיא טראמפ, על שלא הגיבו להפלת  המל"ט האמריקאי. לדבריו, לטראמפ ברור שאם יכה את איראן "כל הבסיסים האמריקאים באיזור יהפכו למטרות טילי שלטון חכם ההלכה' באיראן". על ישראל אמר: היא "מבועתת מחזבאללה וממנהיגו, מאנשי ונשות חזבאללה ומן הנשק שברשותם"


דרשן ברחבת אל-אקצא: רק ח'ליף שימשול על פי חוקי השריעה יציל את ארצות האסלאם
בדרשה שנשא איש הדת הפלסטיני על אבו-אחמד ברחבת מסגד אל-אקצא , הוא הדגיש כי הדבר היחיד שיעצור את המזימות ששוטפות את מסגד אל-אקצא, פלסטין וארצות המוסלמים, הוא הקמת ח'ליפות אסלאמית, בראשות ח'ליף שימשול על פי חוקי השריעה. הסרטון פורסם בערוץ היוטיוב המזוהה עם התנועה הסלפית חזב אל-תחריר
מנהיג חמאס יחיא סנואר: איראן מסייעת לנו בנשק, ציוד וידע מקצועי

מנהיג חמאס יחיא סנואר הצהיר בנאום לרגל יום אל-קדס כי איראן מסייעת לחמאס וליתר הפלגים הפלסטינים בעזה ואיים כי במקרה של עימות נוסף עם הכיבוש, "נכתוש את תל-אביב". בתארו את התפתחות כוח הטילים של חמאס מאז שנת 2008, הדגיש סינואר כי "ללא הסיוע של איראן להתגדות בפלסטין, לא היו לנו היכולות האלו, מאחר והאומה הערבית זנחה אותנו ברגעים הקשים".


עיתונאית לבנונית: פוליטיקאים צרפתיים מאמצים שיח אסלאמיסטי כדי לזכות בתמיכת הציבור המוסלמי בפריז
העיתונאית הלבנונית מאיה ח'דרה שחיה בפריז, אמרה לערוץ אל-חורה, כי ישנם פוליטיקאים צרפתיים שאימצו שיח אסלאמיסטי ואף מבקרים במסגדים סלפים כדי לזכות באהדת הציבור המוסלמי שחי בפריז וכי ארגונים לא מורשים מפיצים בחשאי בצרפת את האידיאולוגיה של דאעש והאחים המוסלמים, תוך הסתייעות במימון קטרי
שיח' מסגד בישוב ג'ת: באסלאם אין פלורליזם. לא יתכן שלא מוסלמי ישלוט על מוסלמי
בדרשה שנשא במסגד בישוב ג'ת שבמשולש, אמר השיח' אחמד בדראן, כי ברגע שמוסלמי יעלה לשלטון – בין אם תוך ניצול הדמוקרטיה כפי שעשו ארדואן ומורסי ובין אם בדרך אחרת - הוא ימנע בחקיקה אפשרות שלא מוסלמי ישלוט על מוסלמי, כי אלה דברי אללה הכתובים בקוראן ומכיוון ש"אין פלורליזם באסלאם". יצוין כי הדרשה שפורסמה בערוץ היוטיוב של המסגד.
מנהל ערוץ חיואר המשדר מאנגליה: "מסגד אל-אקצא שנמצא תחת כיבוש [ישראלי] הוא החופשי ביותר בעולם האסלאמי"
ד"ר עזאם תמימי, אקדמאי פלסטיני המנהל את ערוץ חיואר המשדר מאנגליה, טען בתכנית ששידר הערוץ , כי מסגד אל-אקצא הנמצא תחת כיבוש, הוא המסגד החופשי ביותר בעולם האסלאמי, משום שאינו נמצא תחת פיקוח הרש"פ וסיפר כי הרש"פ מנעה מאנשים להתפלל לזכרו של הנשיא המצרי מורסי, במסגדים שתחת חסותה
בכיר חמאס פתחי חמאד: עלינו לשחוט ולהרוג כל יהודי על פני כדור הארץ
בכיר חמאס פתחי חמאד, קרא בנאום במהלך צעדות השיבה בעזה, לכל הפלסטינים החיים בחו"ל "לתקוף כל יהודי על פני כדור הארץ, לשוחטו ולהורגו" ולערביי הגדה ליטול סכין העולה חמישה שקלים - פחות מערכו של צוואר יהודי - ולדקור בו יהודים. הוא איים שאם ישראל לא תסיר את המצור בתוך שבוע, הפלסטינים יהרגו את היהודים בחומר נפץ ובסכינים
מרצה מצרי המלמד עברית: היהודים החרדים מכינים ואוכלים בפסח מצות עם דם
בתוכנית "הקו הכחול" ששודרה בערוץ 2 המצרי הממלכתי, טען ד"ר פואד עבד אל-ואחד, המלמד עברית באוניברסיטה על שם המלך סעוד במצרים, כי היהודים מכינים בפסח מצות המעורבבות בדם שמקורו בקורבן שמקריבים יהודים חרדים. לדבריו, זהו מנהג המתקיים בקרב קהל מצומצם ואיננו נפוץ בקרב כלל הציבור
שיח' פלסטיני בדרשה ברחבת מסגד אל-אקצא: מכאן ייצאו גייסות שיכבשו את העולם
השיח' אבו חניפה עודה, בדרשה שנשא ברחבת מסגד אל-אקצא: מכאן יצאו גייסות שיכבשו את העולם. צבא האסלאם יחולק לגדודים שבין היתר יטילו מצור על רומא, יכפו את מס ה"ג'יזיה" (מס גולגולת) על תושבי לונדון ויצבעו את הבית הלבן בשחור.
יו"ר ועדת החוץ והביטחון במג'לס האיראני: ישראל לא תשרוד יותר מחצי שעה אם אמריקה תתקוף אותנו
בריאיון לערוץ אל-עאלם, איים יו"ר ועדת החוץ והביטחון במג'לס האיראני, מוג'תבא זנור, לפגוע במטרות אמריקאיות הנמצאות באיזור, אם זו תתקוף את איראן. עוד אמר: "האמריקאים מנסים להרתיענו באמצעות [נושאות המטוסים], אך לנו קל לפגוע בהן בגלל גודלן. נטביע את נושאת המטוסים, על 7000 אנשי צוותה ...אם אמריקה תתקוף אותנו, ישראל לא תשרוד יותר מחצי שעה".
בכיר חמאס מרואן אבו ראס: היטלר צדק בשנאתו את היהודים; כל מה שנטען שקרה בשואה הוא שקר
חבר המועצה המחוקקת מטעם חמאס, מרואן אבו ראס, בריאיון לערוץ אל-אקצא: היהודים היו שנואים על כל העמים לאורך ההיסטוריה, כולל על הנביא מוחמד שגירשם מחצי האי ערב, ועל היטלר "ששנאם בגלל מעשיהם ופשעיהם". לדברי אבור ראס, "כל מה שאומרים על מעשי הטבח והמשרפות (בשואה) - הכל שקרים"
פרופסור קטרי: נוצרים יכולים להתמודד בבחירות, אך למוסלמי אסור לבחור בהם
בתוכנית ששודרה בערוץ אל-ערבי המשדר מאנגליה, אמר הפרופסור ללימודי השריעה אחמד זאיד, כי נוצרים יכולים להציג את מועמדותם בבחירות, אך למוסלמים אסור לבחור בהם, מכיוון שעל פי עקרונות השריעה השליט אינו יכול להיות לא מוסלמי.
המופתי החות'י של תימן: תוכנית המזון העולמית שולחת לנו מזון מורעל, ארגוני סיוע הומניטיריים מעבירים נ"צ לחדרי המבצעים של האויב
המופתי החות'י של תימן שמס אל-דין שרף, בדרשה שנשא: תוכנית המזון העולמית של האו"ם היא כלי שרת בידי סוכנויות הביון של ארה"ב, בריטניה, צרפת וישראל. אחת ממטרותיה - לפגוע בעם התימני על ידי שליחת מזון מורעל; ארגונים הומנטיריים שולחים נקודות ציון שבהן נמצאים אנשי "אנצאר אללה" לחדרי המבצעים של האויב, כדי שיוכל לתקוף אותם
ילדים בקייטנה של הרשות הפלסטינית בטול כרם שורפים דגלי ארה"ב ואת תמונתו של טראמפ

בסרטון שפורסם בעמוד הפייסבוק הרשמי של המועצה העליונה לנוער וספורט של הרש"פ, נראים ילדים ששורפים את דגלי ארצות הברית ותמונה של נשיא ארה"ב, דונלד טראמפ. מנהל הקייטנה, אחסאן חטאב:  בקייטנה ישנם כמאה ילדים, ומשולבים בה עוד 25 בעלי צרכים מיוחדים; הילד יאמן: "בקייטנה דיברנו על עסקת המאה וקרענו ושרפנו תמונות של טראמפ ואת דגל אמריקה"

אקדמאי עיראקי מתעמת עם מגיש ערוץ אל-ג'זירה על היחס הפייסני של הערוץ לאיראן: "איראן היא אויבת של הערבים"

סבאח אל-ח'וזאעי, אקדמאי עיראקי היושב באנגליה, התעמת בשידור בערוץ אל-ג'זירה, בתוכנית שעסקה במשבר במפרץ וביחסי סעודיה - איראן, וטען כי  "לא יתכן שערוץ אל-ג'זירה, שהוא ערוץ ערבי, מגן על איראן, שהיא אויבת הערבים." על הטענה שסעודיה היא בת חסות של ארה"ב, אמר אל-ח'וזאעי: "כל אירופה היא בת חסות של אמריקה, וכך גם רוסיה וסין. כולם מייחלים שאמריקה תהיה לצדם"

שר החוץ הלבנוני יוצא נגד הפליטים הסורים השוהים במדינתו
בנאום שנשא ג'ובראן באסיל, השר לענייני חוץ ומהגרים בלבנון, הוא טען כי "ישנה מזימה לאיזרוח הפליטים הסורים, בדיוק כפי שרוצים לעשות לפליטים הפלסטינים שחיים בלבנון, הרבה מדינות וארגונים ירוויחו מכך." לדבריו, הפליטים הסורים שנמצאים בלבנון גוזלים עבודה מאזרחי המדינה
שר ההגנה האיראני לשעבר: אם תהיה מלחמה איראן תרסק את ישראל
בריאיון לערוץ נוג'באא' העיראקי,  אמר הגנרל האיראני חוסין דהקאן, שר הגנה לשעבר ויועצו של ח'מנאי לענייני הגנה, כי "ישראל הבינה שבמקרה של מלחמה האש תעבור אליה ו"היא יודעת שאיראן תרסקה ותעקרה מן השורש". עם זאת, להערכת, ולא תפרוץ מלחמה בשל חששה של ארה"ב מכוחה של איראן ומכך שהיא עלולה למצוא עצמה "בפח הזבל של ההיסטוריה"
החוקר המצרי אסלאם בחירי: כל הח'ליפויות היו למעשה מדינות טרוריסטיות
חוקר האסלאם, האינטלקטואל הרפורמיסטי המצרי אסלאם בחירי, אמר בתוכניתו המשודרת בערוץ אל-חורה (ערוץ במימון אמריקאי המשדר בערבית במזה"ת) כי הטרור המוסלמי לא החל עם היווסדה של תנועת האחים המוסלמים, וכי למעשה כל הח'ליפויות האסלאמיות מראשית ימי האסלאם ועד הח'ליפות העותמאנית, היו מדינות טרוריסטיות שעשו את מה שעושה דאעש כיום
עיתונאי לבנוני מאשים את הג'יהאד האסלאמי וחמאס באחריות לסבב הלחימה האחרון

העיתונאי הלבנוני נדים קטיש מאשים את הג'יהאד האסלאמי וחמאס באחריות לפתיחת סבב הלחימה האחרון נגד ישראל, ואומר: "די לסחר המכר בדמם של אנשי עזה"

חוקר כוויתי: היהודים משתמשים בדם נוצרים לאפיית מצות
החוקר הכוויתי מהנא חמד אל-מהנא משתלח ביהודים וטוען שהם משתמשים בדם ילדים נוצרים לאפיית מצות. הסרטון התפרסם בערוץ היוטיוב של החוקר מהנא חמד אל-מהנא
מנהיגי ישראל בתקשורת הערבית לאורך השנים
לקט קטעים אודות מנהיגי ישראל כפי שהם מוצגים בתקשורת הערבית בין השנים 2004-2019 בערוצים שונים
תלמיד לבנוני מאיים על ישראל בעברית: "ישראל חלשה יותר מקורי עכביש"
בריאיון לערוץ הטלוויזיה הלבנוני OTV, אמר הילד עלי חמיה שלומד עברית, כי לומד שפה זו כדי להבין את שפת אויביו וכדי להבין טוב יותר כיצד הם חושבים. בהמשך, אמר בעברית: "אנחנו בעזרת השם ננצח, כי ישראל חלשה יותר מקורי עכביש. יש לנו אלפי טילים מדוייקים שיכולים להגיע עד לנתניהו 'אייכמן'"
הילד הלבנוני מארק אבו דיב, שסירב לשחק בתחרות שח-מט מול שחקן ישראלי: "ישראל היא האויב
הילד הלבנוני מארק אבו דיב, שסירב לשחק בתחרות שח-מט מול שחקן ישראלי שנערכה בספרד, הסביר בריאיון לערוץ הלבנוני OTV, כי פעל כך משום ש"ישראל היא האויב". בעידודו של מלווה מבוגר שהגיע איתו לראיון, הודה אבו דיב למזכ"ל חזבאללה, חסן נסראללה, על כך ששיחרר את לבנון מידי ישראל
דרשת יום שישי אנטישמית בטלוויזיית הרש"פ
 דרשת יום שישי אנטישמית בטלוויזיית הרש"פ: אלוהים הפך את היהודים לקופים וחזירים; בגנים שלהם יש תכונות נאלחות; לא ייתכן דו קיום בינם לבין האנושות
ראש ממשלת ירדן לשעבר עבד אל-סלאם אל-מג'אלי: השלום הוא הפתרון הטוב ביותר עבור האומה הערבית
בריאיון לערוץ הירדני אל-אורדון אל-יום, הגן ראש ממשלת ירדן לשעבר, עבד אל-סלאם אל-מג'אלי, על הסכם השלום בין ירדן לישראל, ומנה את ההישגים של ירדן שהגיעו בזכות ההסכם - "השבת האדמה, המים ושיקום הכלכלה הירדנית, "השלום הוא הפתרון הטוב ביותר עבור האומה הערבית"

שר ההסברה הכויתי לשעבר סאמי אל-ניסף: שקרים ורמאות הם מחלה כרונית בחברה הערבית
בריאיון לערוץ BBC בערבית, התייחס שר ההסברה הכויתי לשעבר, סאמי אל-ניסף, למצב בחברה הערבית ואמר: "אחת המחלות הכרוניות שלנו היא שאין לנו שום בעיה לשקר, לרמות ולהשתמש בתקשורת מזויפת." לדבריו, "המצב הזה הוא אינו באשמתה של התקשורת, שהיא רק מראה המשקפת את המציאות"
שר ההסברה הכוויתי לשעבר סאמי אל-ניסף, בביקורת קשה על האסטרטגיה של ההנהגה הפלסטינית והערבית
שר ההסברה הכוויתי לשעבר סאמי אל-ניסף, מתח ביקורת קשה בערוץ דיוואן אל מולא הכוויתי, על ההתנהלות הפלסטינית והערבית בסכסוך עם ישראל וטען כי הפלסטינים החמיצו הרבה הזדמונויות לקבלת מדינה משלהם, וכל דחיה הביאה בעקבותיה לתכנית גרועה יותר מקודמתה
מגיש טלוויזיה עראקי: אנו צריכים להתנצל בפני היהודים שגורשו מעראק
מנחה הטלוויזיה העראקי אנוור אל-חמדאני, אמר בגילוי דעת בתוכניתו המשודרת בערוץ פלוג'ה, כי יש להתנצל בפני היהודים שגורשו מעיראק: "זו טעות היסטורית, ומחובתנו לתקנה בחלוף 70 שנה. אם לא אכפת לנו מטרגדיות של אנשים אחרים, לאף אחד לא יהיה אכפת מהטרגדיות שלנו"
שר ההגנה הלבנוני: "לכבוד יהיה לי למות למען ארצי, אדמת לבנון נטעה בליבי את התשוקה להרוות אותה בדמי".

שר ההגנה הלבנוני יעקוב צראף, אמר לערוץ הטלוויזיה המצרי ON TV, כי העולם הערבי אינו צריך לקחת אחריות על הפיגועים שהתרחשו באירופה וכי הוא מקווה למות על החומה שנבנית (על ידי ישראל בגבול) באמרו: "לכבוד יהיה לי למות למען ארצי, אדמת לבנון נטעה בליבי את התשוקה להרוותה בדמי"

העיתונאי המצרי אבראהים עיסא: "הפלסטינים שביצעו את הפיגוע באולימפיאדת מינכן הם טרוריסטים, לא פדאיון".
העיתונאי ומגיש הטלוויזיה המצרי אבראהים עיסא, אמר בתוכניתו בערוץ ON TV,  כי הפלסטינים שביצעו את הפיגוע באולימפיאדת מינכן בשנת 1972 הם טרוריסטים ולא פדאיון משום שהם פרצו לכפר האולימפי בזמן המשחקים האולימפיים, וחטפו ספורטאים
כתבה בערוץ אל-ג'זירה על הבום הכלכלי והצרכני ברצועת עזה
ההיסטוריון המצרי בסאם אל-שמאע: היהודים ביצעו "שואת נגד" לגרמנים לאחר השואה
החוקר הסעודי עבד אל-חמיד חכים: ירושלים כבירת ישראל עם ניהול פלסטיני של המקומות הקדושים לאסלאם מהווה מסגרת לשלום
סופר הכוויתי עבדאללה אל-הדלק: "לישראל יש זכות קיום. אין כיבוש, ישנו עם שחזר אל ארצו המובטחת."
השגריר הפלסטיני בתורכיה פאיד מוצטפא: ישראל מתנשאת על גרמניה, אשר טרם השתחררה מתסביך האשמתה בנושא השואה
מוצטפא עלוש, חבר פרלמנט לבנוני לשעבר: חזבאללה צריך ללכת לעזאזל בעקבות דאעש ואל-נוצרה
שר בממשלת סודאן: אינני פוסל נורמליזציה עם ישראל, המשטרים הערבים סחרו בסוגיה הפלסטינית.
תצוגת טרור בטקס סיום של גן ילדים בעזה